رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • با وجود درخواست‌های مکرر گروهی از سینماگران از مدیران ارشد رسانه ملی، تصمیم پیشین مدیران صداوسیما درباره عدم وقوع تغییر در ترکیب برنامه سینمایی «هفت» پابرجاست و آن گونه که مسئول شبکه سوم سیما خبر داده‌اند، برخلاف شایعاتی که امروز درباره تغییر در این برنامه مطرح شده، «هفت» از هفته آینده بدون تغییر بر روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.

  به گزارش عصرساري،  مطابق با خبرهایی که ساعتی پیش در برخی رسانه‌ها منتشر شده بود، مرتضی میرباقری معاون سیما پس از جلسات متعدد با هنرمندان و کار‌شناسان، ترجیح داد تا ترکیب برنامه هفت به کلی تغییر کند و افخمی از تهیه کنندگی و اجرای این برنامه برکنار شود و دور سوم برنامه هفت نیز در تنها حدود ده ماه به پایان برسد.

  این خبر با چنان ادبیات قاطعی در برخی رسانه‌ها منتشر شده بود که تصور می‌شد اتفاقی قطعی است؛ اما بهروز افخمی که به گفته خودش در این برنامه دنبال شر می‌گشت و می‌تواند رکورددار ناراضی تراشی در تلویزیون به حساب آید، صندلی این برنامه را به همراه یار جنجالی‌اش مسعود فراستی ترک نخواهد گفت و بر خلاف این خبر‌ها، او پس از ماه رمضان بازی را از سر می‌گیرد.

  در همین ارتباط، ناصر کریمان، مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما درباره پخش سری جدید این برنامه گفت: برنامه سینمایی «هفت» از روز جمعه ۱۸ تیر ماه با اجرای بهروز افخمی و گروه قبلی روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. با برنامه‌ریزی انجام شده و طبق برنامه‌های روتین «هفت» پس از وقفه‌ای در ماه رمضان با تولید و سوژه‌های تازه‌تر پس از ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

  خبر برکناری افخمی و فراستی و تعیین تیم جدید برای مدیریت برنامه «هفت»، با ابهام‌هایی همراه بود، زیرا چندی پیش پیگیری‌های «تابناک» نشان داد، قرار نیست تغییری در این برنامه رخ دهد و «هفت» همچنان با محوریت بهروز افخمی و نقد مسعود فراستی روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود و این موضوع در جلسه‌ای با حضور مدیران صداوسیما و طرفین دعوای اخیر «هفت» به تصویب رسیده است.

  بر اساس اطلاعات دریافتی، در جلسه مورد اشاره که با حضور مرتضی میرباقری، معاون سیمای رسانه ملی، علی‌اصغر پورمحمدی معاون پیشین سیما و مدیر کنونی شبکه سوم سیما، مهدی ارگانی از مدیران صداوسیما، تهیه کننده برنامه «هفت» و کمال تبریزی برگزار شده، تبریزی بر درخواستش برای تغییرات در برنامه هفت تأکید داشته است.

  با این حال پس از اعلام موضع توسط حاضرین، در ‌‌نهایت به تبریزی اعلام شده که برنامه «هفت» ارتباطی با «سرزمین کهن» ندارد و از او خواسته شده ساخت فصل تازه این سریال را از سر بگیرد که این اتفاق نیز بلافاصله رخ داد. همچنین در این جلسه درباره حفظ برنامه «هفت» با همین ترکیب فعلی جمع بندی و در عین حال قرار شده، فراستی اظهاراتش را اصلاح کند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار