رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل و مشکلات ارزشی و فرهنگی پیش روی جامعه، اظهار کرد: ارزش‌ها اسلامی در ادارات ما فراموش شده و وضعیت حجاب در دستگاه‌های اجرایی شهرستان جدی گرفته نمی‌شود.

  به گزارش عصرساري، علی اصغر یوسف‌نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان ساری با تاکید بر همکاری و وحدت بین مدیران شهرستانی، گفت: مجمع نمایندگان مجلس دهم با تجربه و تخصص بیشتری نسبت به دوره‌های قبل تشکیل شده و به دنبال ایجاد فضای توسعه در استان است.

  وی با اشاره به مسائل و مشکلات ارزشی و فرهنگی پیش روی جامعه، اظهار کرد: ارزش‌ها اسلامی در ادارات ما فراموش شده و وضعیت حجاب در دستگاه‌های اجرایی شهرستان جدی گرفته نمی‌شود.

  نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولویت اصلی شهرستان حمایت از سرمایه گذاری است، خاطر نشان کرد: هیچ مسئولیتی برای مسئولان ما بالاتر از ایجاد شغل نیست.

  یوسف‌نژاد با تقبیح بخشی نگری برخی از مدیران، گفت: با وجود اینکه نگاه حمایتی به مدیران دارم اما باید عنوان کنم بسیاری از انتصاب های مدیران، غیرمنطقی است و این مدیران نا کارآمد فقط به دنبال دریافت بودجه‌اند و برنامه ایی ندارند.

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: مدیران ما از حالت بودجه ای به حالت برنامه ای و فکری باید تغییر موضع دهند.

  وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت بخش گردشگری، اظهار کرد: : گردشگری از مسائلی است که ما از آن غافل هستیم در حالی که ظرفیت گسترده ای در این حوزه وجود دارد.

  نماینده مردم ساری در پایان با بیان اینکه اسناد منطقی را درباره مخالفت با انتقال آب دریای مازندران به سمنان را ارائه کردم، افزود: بخش ایجاد منطقه آزاد را به همراه مجمع نمایندگان پیگیر هستیم.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار