رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • پسر خلافکار که با اسلحه گرم و تبر اقدام به سرقت از پروژه های در حال ساخت می کرد، در تعقیب و گریز پلیس تسلیم قانون شد.

  به گزارش عصرساري، ساعت 09:12  بیستم خردادماه حسب اعلام مركز فوريتهاي پليسي 110 تهران بزرگ مبني بر تهديد با اسلحه كلت در وردآورد بلافاصله واحد گشت 110 يگان  کلانتری 181 عوارضیجهت بررسي به محل اعزام  شد.

  با حضور ماموران فردی به هویت” پیام” که خود را مسئول حراست یکی از پرو‍ژههای مسکونی در حال ساخت در  موقعیت معرفي کرد به واحد مراجعه و اعلام داشت:” دقایقی قبل فردی با خودرو وانت پیکان سفید رنگ به محل ورودی پروژه مراجعه و با تهدید سلاح گرم قصد سرقت از پروژه را داشت که با مقاوت من متواري شد.
  به دنبال این موضوع ماموران ضمن بررسی صحت و سقم موضوع و پس از اطمینان از صحت گفته های شاکی در جهت دستگيري فرد مورد نظر واحد گشت خودرويي طرح مهار اجرا شد.
  در ادامه خودرو مورد نظر توسط ماموران مشاهده و پس از تعقيب و گريز و دستور ايست نهايتاً در يكي از خيابانهاي شهرك دانشگاه شريف متوقف و راننده که قصد فرار داشت ، دستگير شد.
  پیروندی، رئیس کلانتری 181 عوارضی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در بازرسي از خودرو یک قبضه اسلحه کمری (ساچمه ای) که به صورت ماهرانه در پشت صندلی سمت شاگرد جاساز شده بود به همراه يك عدد تبر – یک عدد چاقودو سر – یک عدد جک درب پارکینگ و يك عدد ديلم کشف و ضبط شد.
  رئیس کلانتری 181 عوارضی اظهار داشت: فرد دستگير شده كه خود را “مهرداد” معرفي می کرد به همراه شاكي جهت سير مراحل قانوني به كلانتري منتقل  و  پس از پرونده تشکیل پرونده جهت بررسي بيشتر در اختیار کارآگاهان پايگاه دوم پلیس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار