رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • یک دختر 17 سالۀ هندی پس از تقلب در امتحان با شرکت در یک مصاحبۀ تلویزیونی لو رفت.

  به گزارش عصرساري، روبی رای، که دانش‌آموز مقطع دبیرستان است، در امتحان خود نمرۀ عالی گرفت اما مسئولان وقتی به او مشکوک شدند که در پاسخ به سؤال گزارشگر تلویزیونی گفت “علوم سیاسی دربارۀ آشپزی است”.

  پس از پخش این مصاحبه او بلافاصله بازداشت شد و وقتی نتوانست پاسخ سوالات مسئولان مدرسه را بدهد روانۀ زندان شد. او پس از حضور در دادگاه به زندان بزرگسالان منتقل شد که این موضوع اعتراض برخی گروه‌ها را در پی داشت. آنها معتقد بودند او به خاطر سن کمش باید به مرکز تأدیب نوجوانان منتقل شود.

  روبی تنها دانش‌آموزی نیست که به جرم تقلب راهی زندان می‌شود. طبق گفتۀ پلیس هند 18 دانش‌آموز دیگر نیز در بازداشت به سر می‌برند.

  دانش‌آموزان به‌ویژه آنهایی که از خانواده‌های فقیر هستند برای گذراندن امتحانات دبیرستان بسیار تحت فشارند چون این امتحانات در سرنوشت آنها و پیدا کردن شغل بسیار حیاتی است.

  همان‌طور که در تصویر زیر نیز می‌بینید والدین دانش‌آموزان از دیوار مدرسه بالا رفته‌اند تا به فرزندانشان کتاب و جزوه برسانند تا در امتحانشان قبول شوند.

  دانش‌آموز دبیرستانی به خاطر تقلب در امتحان روانۀ زندان شد

  از نظر کاربران شبکه‌های اجتماعی مجازات زندان برای تقلب در امتحان مجازات سنگینی است برای همین در صفحات اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داده‌اند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار