رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
 • پایگاه خبری میدل ایست آنلاین در گزارشی نوشت: فعالیت‌های قاسم سلیمانی نفوذ منطقه‌ای ایران را بالا برده است. به گزارش علویون از باشگاه خبرنگاران جوان؛ این پایگاه خبری در یادداشتی نوشت: حضور حاج قاسم سلیمانی در بغداد یا هر منطقه‌ای در داخل عراق تعجب‌برانگیز نیست و مشاهده او به همراه جمعی از افسران، همراهان و […]

  پایگاه خبری میدل ایست آنلاین در گزارشی نوشت: فعالیت‌های قاسم سلیمانی نفوذ منطقه‌ای ایران را بالا برده است.
  به گزارش علویون از باشگاه خبرنگاران جوان؛ این پایگاه خبری در یادداشتی نوشت: حضور حاج قاسم سلیمانی در بغداد یا هر منطقه‌ای در داخل عراق تعجب‌برانگیز نیست و مشاهده او به همراه جمعی از افسران، همراهان و مشاورانش حتی در داخل منطقه محافظت شده خضرا به امری عادی و معمولی بدل شده است. سلیمانی همچنان با نیروهای میدانی و بسیج مردمی در عراق کار می‌کند.
  میدل ایست آنلاین در ادامه مدعی شد: “سلیمانی در جریان مذاکرات هسته‌ای در عمان و وین، به عمد و با شمار بسیار اندکی از همراهان خود در مقابل سفارت آمریکا در بغداد و در داخل منطقه خضرا، پیاده‌روی کرد و تهران می‌خواهد این پیام شفاف را به آمریکا برساند که هر جا نیروهای شما حضور داشته باشند ما هم هستیم.”
  در پایان این تحلیل آمده است: محبوبیت حاج سلیمانی و «حاج هادی» (العامری، فرمانده سپاه بدر) به طور بی‌سابقه‌ای در داخل کشورهای محور مقاومت یعنی عراق، لبنان، یمن و سوریه بالا رفته است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار