رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • رییس مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده حداکثری از سرمایه‌گذاری‌ها در کشور از طریق جذب دانش بسیار مورد اهمیت است.

  به گزارش عصرساري،  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا چهارشنبه، دوم تیرماه در محل ساختمان مجلس شورای اسلامی با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

  رئیس مجلس شورای اسلامی،گفت: سایپا به عنوان اولین بنگاه اقتصادی در کشور  است که با استفاده از “قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات و اصلاح ماده (104) قانون مالیات های مستقیم”، توانستند ساختار دارایی‌های بنگاه خود را اصلاح کند.

  لاریجانی بر رویکردهای مورد اجرا در گروه سایپا را که اثرات مهمی طی 9 ماه گذشته در این گروه خودروسازی داشته و موجب رشد تولید شده‌ را تائیدکرد و افزود:سایر بنگاه‌های اقتصادی کشور را نیز باید به استفاده از ظرفیت‌هایی که این قانون در اختیار آنها قرار می‌دهد، ترغیب کرد.

  لاریجانی استفاده از همه ظرفیت‌های کشور بخصوص توان و دانش موجود در کشور را از لازمه‌های اقتصادی مقاومتی دانست افزود:توسعه تنوع محصولات ملی با استفاده از همه ظرفیت‌های علمی کشور از اولویت ها است.

  رییس مجلس شورای اسلامی  اقدامات سایپا را در استفاده از همه ظرفیت‌های علمی کشور مناسب دانست و تصریح کرد:استفاده حداکثری از سرمایه‌گذاری‌ها در کشور از طریق جذب دانش، تکنولوژی نوین  و توسعه محصولات بسیار مورد اهمیت است.

  در این دیدار  جمالی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای افزایش تولید ارائه کرد.

  گفتنی است؛افزایش14درصدی تولید در بهار سال 95 به نسبت بهار سال 94، مورد استقبال ریاست مجلس قرار گرفت و دکتر لاریجانی ضمن حمایت از این تلاش‌ها بر تداوم فعالیت‌های گروه سایپا جهت ارتقای میزان تولید,کیفیت, طراحی و تولید محصولات ارزان قیمت و تعمیق میزان ساخت داخل تاکید کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار