رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، بازارهای نفت و طلا را با تغییرات کم سابقه ای روبرو کرد.

  به گزارش عصرساري، به نقل از وبسایت سی ان بی سی، همه پرسی خروج  انگلیس از اتحادیه اروپا (برکسیت)، بازارهای مالی جهان را با تغییر کم سابقه ای روبرو کرد. بازارهای مالی از ماه ها قبل نگران پیامدهای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بودند و اینکه چه آینده ای در انتظار انگلیس خواهد بود.

  افزایش کم سابقه ارزش دلار، باعث کاهش 5 درصدی بهای نفت شد. بهای نفت خام برنت با 4.9 درصد کاهش (معادل 2.50 دلار) به 48 دلار و 41 سنت در هر بشکه رسید. بهای نفت وست تگزاس اینترمیدیت نیز با 5 درصد کاهش (معادل 2.47 دلار) به 47 دلار و 64 سنت در هر بشکه رسید. این بیشترین سطح کاهش یک روزه بهای نفت از ماه فوریه سال جاری میلادی (حدود 4 ماه پیش) محسوب می شود.
  شاخص دلار حدود 2 درصد افزایش یافت که این بیشترین سطح افزایش ارزش دلار از سال 2008 محسوب می شود. این درحالیست که پس از آنکه “دیوید کمرون،” نخست وزیر انگلیس اعلام کرد تا ماه اکتبر استعفا می دهد، ارزش پوند استرلینگ به پایین ترین سطح در 31 سال گذشته رسید.
  وبسایت مانی مورنینگ نیز نوشت: به دنبال پایان همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و اعلام نتایج آن، بهای طلا به طور کم سابقه ای افزایش یافت. بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی با 4.6 درصد افزایش به 1321.10 دلار رسید. این نیز بیشترین سطح افزایش یک روزه بهای فلز زرد از ماه فوریه و بیشترین رقم برای طلا از اوت 2014 (مرداد 93) محسوب می شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار