رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در مازندران بابیان اینکه دهه کرامت فرصت مناسبی جهت ترویج فرهنگ ناب اهل‌البیت (ع) است، تصریح کرد: با تشکیل کمیته‌های کیفی سازی در وزارت ارشاد به دنبال نقاط قوت و ضعف این جشنواره هستیم تا آن را برطرف کنیم.

  به گزارش عصرساري، سید جواد جعفری صبح چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در مازندران بابیان اینکه دهه کرامت فرصت مناسبی جهت ترویج فرهنگ ناب اهل‌البیت (ع) است، تصریح کرد: وجود بارگاه مطهر امام رضا (ع) در ایران اسلامی یک نعمت است که به پاسداشت این نعمت باید آموزه‌های این بزرگان را در جهان ترویج داد.

  مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا (ع) با تأکید بر حضور آحاد مردم از اقشار مختلف در این جشنواره، خاطرنشان کرد: جشنواره فرهنگی امام رضا (ع) همواره به دنبال نوآوری و جذب آثار و مخاطبین بیشتر است.

  جعفری در ادامه گفت: تولیدات و آثار ارسالی به جشنواره بعد از پالایش در قالب آثاری فاخری چاپ و نشر می‌شود.

  وی با اشاره به رصد دقیق جشنواره توسط عوامل اجرایی آن، اظهار کرد: با تشکیل کمیته‌های کیفی سازی در وزارت ارشاد به دنبال نقاط قوت و ضعف این جشنواره هستیم تا آن را برطرف کنیم.

  مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا (ع) بابیان اینکه ۳۸ درصد از برنامه‌های امسال متفاوت از سال‌های گذشته است، اذعان کرد: در جشنواره چهاردهم به موضوعات سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی توجه شده است.

  جعفری در پایان از توجه مسئولان مازندران در سنوات گذشته به جشنواره امام رضا (ع) تشکر کرد و گفت: جشنواره نامه‌ای به امام رضا (ع) که به میزبانی ساری برگزار شد یکی از بهترین جشنواره‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال گذشته بود.

  آیت‌الله نورالله طبرسی در این نشست، گفت: اینکه این جشنواره مورد اقبال عموم واقع شد یک نعمت است و باید سپاس آن را به‌جا آورد.

  وی با تشکر از عوامل اجرایی جشنواره بین‌المللی آمار رضا (ع)، اظهار کرد: باید فرهنگ ناب اهل‌بیت (ع) را در جامعه ترویج داد.

  نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران با اشاره به جشنواره نامه ایی به امام رضا در سال گذشته، خاطرنشان کرد: آثار ارسالی به این جشنواره‌ها دل نوشته‌هایی ماندگارند که باید در جهت چاپ و نشر آن اقدام شود.

  طبرسی بابیان اینکه فرهنگ اهل‌البیت (ع) ریشه در تاریخ ایران اسلامی دارد، اظهار کرد: با وسیع‌تر کردن این جشنواره حقانیت اهل‌البیت به جهانیان ثابت می‌شود.

  وی در پایان از مسئولان فرهنگی استان و عوامل اجرایی این جشنواره در سطح کشور خواست تا جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) را باکیفیت و کمیت بیشتری برگزار کنند تا خروجی پرمحتواتری حاصل شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار