رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • مردی خواستگار نما که با تهیه عکس و فلیم خصوصی از دختری جوان، وی را به انتشار تصاویر خصوصی اش تهدید کرده بود توسط پلیس فتا خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

  به گزارش عصرساري، رئیس پلیس فتا خراسان رضوی در تشریح خبر گفت: دختری جوان با در دست داشتن مرجوعه قضایی شکایتی را مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر خصوصی به پلیس فتا ارائه کرد.

  سرهنگ جواد جهانشیری افزود: در بررسی اظهارات دختر جوان مشخص شد مدتی قبل از طریق یکی از شبکه های اجتماعی با مردی جوان آشنا شده و با پیشنهاد او برای ازدواج مدتی با هم در ارتباط داشتند که این فرد شیاد با اغفال وی تعدادی از تصاویر و فلیم های خصوصی اش را بدست آورده و در پی قطع شدن ارتباط آنها این فرد با ارسال پیام با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی درخواست رابطه نامشروع می کند و با بی توجهی شاکی وی تعدادی از فیلم ها و تصاویر خصوصی وی را در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر می کند.
  وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر محل اختفای را در یکی از مناطق شهر مشهد رد زنی و با هماهنگی قضایی او را دستگیر کردند.
  وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا با بازرسی از مخفیگاه این فرد چند قبضه اسلحه گرم، چند دستگاه دوربین فیلم برداری و تعداد زیادی قطعات و لوازم الكترونیكی به همراه آلات و ادوات استعمال مواد مخدر کشف کردند.
  سرهنگ جهانشیری اظهار داشت: ادله دیجیتال کشف شده برای بررسی های فنی بیشتر به آزمایشگاه فنی ادله دیجیتال پلیس فتا منتقل و تحقیقات در خصوص دیگر جرائم احتمالی متهم ادامه دارد .
  رئیس پلیس فتا خراسان رضوی خاطر نشان کرد: هویت ها در فضای سایبر پنهان است شهروندان در دوست یابی و مراودات سایبری خود باید نهایت وقت را داشته باشند و به افرادی كه با نیت های شوم ولی دوست نما خود را معرفی می کنند اعتماد نكنند .

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار