رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۰ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 2 June
 • روابط عمومی شرکت هواپیمایی گفت: این شرکت سال گذشته پروازهایی به سمت مونیخ و میلان دایر کرده و امروز اولین پرواز این شرکت به فرانسه انجام شد.

  به گزارش عصرساري، مهدی علیاری روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان گفت: شرکت هواپیمایی ماهان در راستای گسترش پرواز به اروپا در چهار نقطه جدید پرواز دایر کرده که پرواز به فرانسه بعد از مسکو، کی اف، کپنهاگ چهارمین نقطه پروازی این شرکت هواپیمایی در سال 2016 به اروپا است.

  وی با اشاره به اینکه شرکت هواپیمایی ماهان سال گذشته پروازهایی به سمت مونیخ و میلان دایر کرده، تصریح کرد: امروز اولین پرواز این شرکت هواپیمایی به فرانسه انجام شد.
  علیاری ادامه داد: پرواز شرکت هواپیمایی ماهان به سمت فرانسه با دو نوع هواپیما مدرن ایرباس300-310 با ظرفیت حمل و نقل 200 مسافر و ایرباس 600-340 با ظرفیت 300 مسافر در هفته انجام می شود.
  وی گفت: با پرواز هواپیماهای این شرکت هواپیمایی ظرفیت جابجایی مسافر به فرانسه پس از شرکت هواپیمایی ایران ایر و ایر فرانس تا 900 مسافر در هفته افزایش می یابد.
  علیاری در خصوص اولین پرواز این شرکت هواپیمایی به فرانسه افزود: امروز ساعت 7:15 دقیقه صبح اولین پرواز ایران به فرانسه توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام شد که هواپیمای فو ساعت 10 به وقت محلی در فرودگاه شاردوگل به زمین نشست.
  همچنین کورش فتاحی عضو هیئت مدیره و معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در خصوص پرواز ماهان به فرانسه گفت: این پرواز سه روز در هفته و روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه انجام می شود.
  وی ادامه داد: ساعت پرواز این شرکت هواپیمایی به فرانسه 6:45 دقیقه  و ساعت پرواز برگشت 22:10 در فرودگاه بین المللی امام خمینی به زمین می نشیند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار