رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • علی پروین شب گذشته در مراسم افطاری با کارگران و رفتگران شهرداری حضور یافت تا نشان دهد در این روزهای حساس نقل و انتقالات فوتبال به معنویات بیشتر اهمیت می دهد.

  به گزارش عصرساري، علی پروین شب گذشته در مراسم افطاری با کارگران و رفتگران شهرداری حضور یافت تا نشان دهد در این روزهای حساس نقل و انتقالات فوتبال به معنویات بیشتر اهمیت می دهد.

  علی پروین در گفتگو با خبرنگاران به سئوالات از جنس دیگری پاسخ داد.

  آقای پروین از نقل و انتقالات فوتبال چه خبر؟

  -باور کنید من دیگر زبانم مو درآورد از بس که گفتم به این بازیکنان پول میلیاردی ندهید،بازیکنی که با پول می آید به درد پرسپولیس و استقلال نمی خورد.

  چطور؟مگر بازیکنان نباید پول بگیرند؟

  -بازیکن باید در حدی که پول می گیرد عشق و تعصب داشته باشد من بازیکن را با حرف به پرسپولیس می آوردم و امروز بازیکنان فقط با پول جابجا می شوند،من بازیکن را از بهشت زهرا(س) به تیم پرسپولیس آوردم، اون زمان مدیر برنامه وجود نداشت.

  اما دلال ها امروز حرف اول را می زنند؟

  -بله متاسفانه پول های زیادی را دلال ها به جیب می زنند و همین باعث شده قیمت بازیکنان بالا برود،نمی دانم این آدم ها از کجا به فوتبال اضافه شدند و از جان فوتبال چه می خواهند.

  نقل و انتقالات را دنبال می کنید؟

  -بله اما فقط پول می تواند در عرض یک ساعت مسیر یک بازیکن را از تیمی به تیم دیگر و از رنگی به رنگ دیگر درآورد،این پول های میلیاردی فوتبال ما را و بازیکنان را خراب کرده است.

  مقصر این ماجرا کیست؟

  -بارها دراین باره حرف زدم وبازهم لازم باشد با وزیر ورزش و مسئولان فوتبال هم صحبت خواهم کرد،باید به جای پول در این فوتبال جوانان باغیرت آورد.

  این روزها بازی های والیبال را می بینید؟

  بعضی از بازی ها را می بینم اما این روزها والیبال برایم بیشتر اهمیت داد و حتی 4 صبح نشستم بازی والیبال را تا انتها دیدم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

  درمورد ماه مبارک رمضان و مراسم های افطاری در مراکز مختلف چه نظری دارید؟

  -ای کاش به جای هزینه های زیاد در مراسم افطاری دست مستمندان و فقیران را بگیریم آنهایی که به این کمک ها نیاز دارند و ما باید حواسمان به این مسائل باشد.

  علی پروین در پایان با اشاره به رفتگران شهرداری گفت: این آدم ها رو عشق است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار