رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی تهران از افزایش ظرفیت رشته پزشکی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

  به گزارش عصرساري، محمد جلیلی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی تهران؛ در خصوص ظرفیت های این دانشگاه در سال تحصیلی جدید اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید تغییرات چشمگیری نسبت به سال های گذشته نداریم اما با توجه به سیاست دانشگاه مبنی بر بین المللی سازی، ظرفیت اختصاص یافته پردیس بین الملل به دانشجویان خارجی تعلق می گیرد و دانشجوی شهریه پرداز از دانشکده پزشکی حذف شده است.

  وی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید در رشته پزشکی تنها از طریق آزمون سراسری دانشجو پذیرفته می شود، اعلام کرد: در سال تحصیلی 96-95 پذیرش پردیس خودگردان و بین الملل از دانشکده پزشکی حذف شده و ظرفیت قبلی پردیس به دانشجویان خارجی اختصاص یافته و در این رشته دانشجوی پزشکی شهریه پرداز نداریم.
  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی تهران افزود: هر ساله با محدویت پذیرش در ظرفیت های دانشگاه مواجه هستیم و با توجه به اینکه در سال 94 ظرفیت دانشگاه برای پذیرش دانشجو به میزان زیادی رشد داشته، امسال شاهد تغییرات جزئی در ظرفیت رشته ها هستیم.
  وی در خصوص تغییرات ایجاد شده در ظرفیت رشته های دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار کرد: ظرفیت دانشجوی عادی در رشته های داروسازی و دندانپزشکی بدون تغییر، در رشته پزشکی با افزایش ظرفیت، در رشته های کارشناسی نیز نسبت به سال گذشته تغییر چشمگیری نداریم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار