رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • پیشنهاد برپایی یک تجمع اعتراضی “بدون پوشش” علیه ترامپ با استقبال زنان رو به رو شده است.

  به گزارش عصرساري، به نقل از تلگراف، پیشنهاد برپایی یک تجمع اعتراضی “بدون پوشش” در نشست ماه آینده مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه در اعتراض به احتمال معرفی «دونالد ترامپ» به عنوان نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با استقبال گسترده زنان رو به رو شده است.

  یک هنرمند مرد آمریکایی به نام “اسپنسر تانیک” هفته گذشته با طرح این پیشنهاد، خواستار حضور 100 زن در این تجمع اعتراضی شد.
  اما این پیشنهاد بلافاصله مورد استقبال گسترده زنان قرار گرفت؛ به طوریکه تاکنون حدود 1500 زن داوطلب شده‌اند تا برای نشان دادن اعتراض خود نسبت به دورنمای حضور ترامپ در کاخ سفید، خود را در مقابل محل برگزاری نشست مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه برهنه کنند!
  بسیاری از داوطلبان زن، دلیل تمایل خود برای حضور در این تجمع اعتراضی را اظهارات خصمانه ترامپ علیه زنان و همچنین مهاجران اعلام کرده‌اند.
  تانیک که پیش از این در چند شهر دیگر از جمله سیدنی و مکزیکوسیتی نیز اقدام به برپایی تجمعات اعتراضی بدون پوشش کرده بود، در گفتگو با رسانه‌ها، استقبال زنان آمریکایی از پیشنهاد اخیرش برای برهنه شدن در مقابل محل برگزاری مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه را “باورنکردنی” توصیف کرد.
  وی انگیزه خود برای برپایی این تجمع را نیز خلق آینده‌ای بهتر برای دخترانش اعلام کرد.
  ترامپ تاکنون در طول رقابت‌های انتخاباتی خود بارها از عبارات تحقیرآمیز علیه زنان استفاده کرده و همین مسئله، حمایت زنان آمریکایی از نامزدی او را تحت تاثیر قرار داده است.
  مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه قرار است روز 18 ژوئیه (28 تیرماه) در شهر کلیولند واقع در ایالت اوهایو برای معرفی ترامپ به عنوان نامزد نهایی خود در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا تشکیل جلسه دهد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار