رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • تیم ملی والیبال برزیل در آخرین بازی گروه B1 لیگ جهانی 2016، آمریکا را 3 بر یک شکست داد.

  به گزارش عصرساري، تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال برزیل در سومین و آخرین بازی خود در هفته‌ نخست لیگ جهانی والیبال به مصاف آمریکا رفت و به برتری 3 بر یک رسید.

  این دو تیم دو بازی قبلی خود را با برتری برابر ایران و آرژانتین پشت سر گذاشته بودند.
  در این دیدار تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی برزیل ست‌های اول، دوم و چهارم را با نتایج 25 – 19، 15 – 22 و 25 – 22 به نفع خود به پایان رساند.آمریکایی‌ها نیز ست سوم این بازی را 25 – 22 برنده شدند.
  متئو اندرسون، بازیکن تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال آمریکا با کسب 19 امتیاز در این مسابقه امتیازآورترین بازیکن این دیدار بود.
  والاس دسوزا و ریکاردو لوکارلی از برزیل نیز به ترتیب 18 و 17 امتیاز را کسب کردند.
  با این پیروزی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال برزیل 9 امتیازی شد و در صدر جدول کلی این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها قرار گرفت. آمریکا نیز با 6 امتیاز در رده چهارم قرار دارد.
  تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال برزیل در هفته‌ دوم این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها در گروه F با تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلغارستان، ایران و صربستان همگروه است که این رقابتها به میزبانی بلگراد صربستان برگزار می‌شود.
  آمریکایی‌ها نیز در هفته‌ دوم باید به مصاف استرالیا، بلژیک و ایتالیا بروند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار