رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 7 December
  • اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم در جلسه امروز این کمیسیون ها انتخاب شدند.

    به گزارش عصرساري، مجلس شورای اسلامی دارای 13 کمیسیون تخصصی آموزش و تحقیقات، اجتماعی، اقتصادی، امنیت ملی و سیاست خارجی، انرژی، برنامه، بودجه و محاسبات، بهداشت و درمان، شوراها و امور داخلی کشور، صنایع و معادن، عمران، فرهنگی، قضایی و حقوقی و کشاورزی، آب و منابع طبیعی است.

    اعضای هیئت رئیسه 12 کمیسیون به جز کمیسیون حقوقی و قضایی که به علت به حدنصاب نرسیدن برگزار نشد، در جلسه عصر امروز مشخص شدند.

    **کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

    رئیس: علاءالدین بروجردی

    نایب رئیس اول: کمال دهقان

    نایب رئیس دوم:ابوالفضل حسن بیگی

    سخنگو: سیدحسین نقوی حسینی

    دبیر اول:محمدجواد جمالی‌نوبندگانی

    دبیر دوم: سیدمحسن علوی

    **کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

    رئیس: غلامرضا تاجگردون

    نایب رئیس اول: جهانبخش محبی‌نیا

    نایب رئیس دوم: هادی قوامی

    سخنگو: محمدمهدی مفتح

    دبیر اول: محمد فیضی زنگیر

    دبیر دوم: محسن بیگلری

    **کمیسیون اقتصادی

    رئیس: محمدرضا پورابراهیمی

    نایب رئیس اول: سیدناصر موسوی‌لارگانی

    نایب رئیس دوم: سیدفرید موسوی

    سخنگو: کاظم دلخوش‌اباتری

    دبیر اول: سیدحسن حسینی‌شاهرودی

    دبیر دوم: علی اسماعیلی

    ** کمیسیون بهداشت و درمان

    رئیس: علی نوبخت‌حقیقی

    نایب رئیس اول: سیدمرتضی خاتمی

    نایب رئیس دوم: محمدحسین قربانی

    سخنگو: محمدنعیم امینی‌فرد

    دبیر اول: یعقوب شیویاری

    دبیر دوم: بشیر خالقی

    ** کمیسیون اجتماعی

    رئیس: سلمان خدادادی

    نایب رئیس اول: سهیلا جلودارزاده

    نایب رئیس دوم: علی رستمیان

    سخنگو: جلیل مختار

    دبیر اول: ناهید تاج‌الدین

    دبیر دوم: روح‌الله صالح‌بابایی

    **کمیسیون عمران

    رئیس: محمدرضا رضایی

    نایب رئیس اول:علی یار محمدی

    نایب رئیس دوم:سیدهادی بهادری

    سخنگو:صدیف بدری

    دبیر اول:حسین نیازآذری

    دبیر دوم:شادمهر کاظم زاده

    **کمیسیون انرژی

    رئیس: فریدون حسن‌وند

    نائب اول: حسین امیری خامکانی

    نائب دوم: علی ادیانی‌راد

    سخنگو: اسدالله قره‌خانی

    دبیر اول: کوروش کرم‌پور

    دبیر دوم: عبدالحمید خدری

    ** کمیسیون فرهنگی

    رئیس: نصرالله پژمان‌فر

    نائب اول: احمد سالک

    نائب دوم: جمشید جعفرپور

    سخنگو: احد آزادیخواه

    دبیر اول: علی ابراهیمی

    دبیر دوم: فاطمه ذوالقدر

    ** کمیسیون شوراها و امور داخلی

    رئیس: محمدجواد کولیوند

    نایب رئیس اول: پروانه مافی

    نایب رئیس دوم: حمیدرضا کاظمی

    سخنگو: حسین مقصودی

    دبیر اول: اصغر سلیمی

    دبیر دوم: سهراب گیلانی

    ** کمیسیون صنایع و معادن

    رئیس:‌عزیز اکبریان

    نایب رئیس اول: داریوش اسماعیلی

    نایب رئیس دوم: فریدون احمدی

    سخنگو: سعید باستانی

    دبیر اول: جواد حسینی‌کیا

    دبیر دوم: سیده‌حمیده زرآبادی

    ** کمیسیون آموزش و تحقیقات

    رئیس: محمدمهدی زاهدی

    نایب رئیس: داوود محمدی (نماینده تهران)

    نایب رئیس دوم: محمود نگهبان‌سلامی

    سخنگو: میرحمایت میرزاده

    دبیر اول: علیرضا سلیمی

    دبیر دوم: فاطمه سعیدی

    ** کمیسیون کشاورزی

    رئیس: علی‌محمد شاعری

    نایب رئیس اول: جلال محمودزاده

    نایب رئیس دوم:نظر افضلی

    سخنگو: علی وقف چی

    دبیر اول: محمدباقر سعادت

    دبیر دوم:علی بختیاری

    اخبار مرتبط

    نظرات



    آخرین اخبار