رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • زیباکلام وقتی از حضور استاندار در مراسم سخنرانیش به وجد آمد گفت: حضرت قرار است از ساری ظهور کند و انتقاد وی از عملکرد اقتصادی دولت با وجود دک‌وپز سیاسی اصلاح‌طلبان آب سردی بر بدنه اصلاح‌طلبان ریخت.

  به گزارش عصرساري، مراسم جشن سالگرد انتخاب رئیس‌جمهور در مازندران و در شهرستان ساری، طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار بود از ساعت 17 و 30 دقیقه برگزار شود، ولی طبق معمول برنامه‌های رسمی، این برنامه نیز با تاخیر بیش از یک ساعت در سالن هلال احمر ساری برگزار شد.

  سالن برگزاری این همایش گنجایش حدود 250 نفر را داشت، ولی مسئولان برگزارکننده برای هزار نفر تدارک افطار دیدند.

  در بنرهای تبلیغاتی این مراسم در ارتباط با برگزاری مراسم همراه با افطار صحبت نشده بود، ولی در دعوت‌نامه تلگرامی و پیامکی به این موضوع اشاره شد.

  معاون استاندار مازندران و دیگر مسئولان سیاسی استان قبل از شروع رسمی مراسم در سالن برگزاری حضور یافتتند.

  صادق زیباکلام هم با تاخیر وارد سالن برگزاری مراسم شد و مورد استقبال جمع قرار گرفت.

  6 بنر منتسب به عکس‌های یکی از سران فتنه در سالن برگزاری مراسم درج شده بود و تنها پوستر مربوط به روحانی در بالای سن که شبیه پوسترهای و بنرهای سطح خیابان بود قرار گرفت.

  طبق همه برنامه‌های مربوط به اصلاح‌طلبان، احمدی‌نژاد و عملکرد دولتش نقل محفل برنامه‌هایشان است و از هر سو تلاش دارند به دولت قبل بتازند.

  در این برنامه هم احمدی‌فولادی مسئول برگزارکننده این مراسم به درآمد نفتی 700 میلیارد دلاری نفت در دولت قبل اشاره کرد و گفت: وضعیت این درآمد نفتی کشور مبهم است و با وجود درآمد بالای نفتی اقدام اثرگذاری در کشور در این ارتباط انجام نشد.

  بعد از اتمام عقده‌گشایی اصلاح‌طلبان علیه دولت قبل نوبت به سخنرانی زیباکلام رسید.

  استاندار مازندران، به همراه فرماندار و دیگر مسئولان استانی از درب بالای سن وارد سالن جلسات شد.

  پس از برگزاری مراسم موسیقی و بیانه‌ای، دو نفر از دانشجویان که آنها هم به انتقاد از عملکرد دولت قبل پرداختند، حال نوبت به زیباکلام برای بیان سخنرانی رسید.

  زیباکلام از حضور استاندار در سخنرانی خویش تعجب کرد و گفت: برای من جای تعجب است که در مراسمی که هفته قبل در یکی از بنادر جنوبی کشور داشتم، امام جمعه شهر و در حال حاضر استاندار مازندران در جلسه سخنرانی بنده اتفاق افتاد.

  وی با این مضمون درباره حضور استاندار و امام‌جمعه در مراسم سخنرانی خویش صحبت‌هایش را ادامه داد و گفت: ماشالله به زندگی من افتاد، سابقه نداشت استاندار و امام‌جمعه در مراسم سخنرانی بنده حضور داشته باشند، شوخی شوخی حضرت ظهور می‎کند، این‌بار حضرت از ساری ظهور می‎کند.

  زیباکلام در ابتدا شوخی با استاندار و دادستان مرکز استان کرد و گفت: من که امشب ساری را ترک می‎کنم ولی آقای فلاح با دادستانی چه کار بکند خدا می‎داند.

  وی درباره برگزاری موسیقی کوتاه‌مدت با کنایه گفت: برگزاری این موسیقی کوتاه نیاز به تهیه مجوز نداشت! هر چه هست آقای فلاح باید پاسخگو باشد.

  زیباکلام به صورت ویژه از حسین‌زادگان و یکی از افراد به نام بهمنش تقدیر کرد و این‌طور بیان کرد: بهمنش ظاهرا آدم بانفوذی هست.

  سخنرانی زیباکلام با حمله به دولت قبل شروع و داشت به مذاق اصلاح‌طلبان خوش می‎آمد که به نقد وی از عملکرد اقتصادی روحانی رسید، نمره 13 و 14 زیباکلام آب سردی بود بر بدنه اصلاح‌طلبان و تقریبا همه ساکت شدند.

  در پایان سخنرانی نیز زیباکلام با انتقاد از روحانی درباره سکوت وی درباره سران فتنه تا حدودی سالن برگزاری مراسم را به وجد آورد، ولی هر آنچه مطرح شد به نفع روحانی نبود و بیشتر در راستای احیای تفکر اصلاح‌طلبی بود نه حمایت از روحانی.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار