رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • فرنگي كاران كشورمان با كسب سه مدال طلا، دو نقره و سه برنز به كار خود در روز نخست رقابت هاي بين المللي روماني پايان دادند.

  به گزارش عصرساري، رقابت های بین المللی کشتی آیون کورنیانو و لادیسلاو سیمون رومانی، روزهاي 29 و 30 خردادماه در شهر بخارست رومانی برگزار می شود.

  در پايان روز نخست اين رقابت ها عظيم گرمسيري، يوسف قادريان و مجيد علياري در اوزان 71، 80 و 98 كيلوگرم به مقام نخست رسيدند، مهدي فلاح و بهنام مهدي زاده در اوزان 80 و 130 كيلوگرم صاحب مدال نقره شدند و شيرزاد بهشتي طلا، محمدعلي گرايي و مهدي نوري نيز در اوزان 59، 71 و 130 كيلوگرم به مدال برنز رسيدند.

  نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زير است:

  در وزن 59 کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا مقابل روشن بایراموف نایب قهرمان سال 2015 جهان از آذربایجان با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد، در همین وزن رضا خدری مقابل کشتی گیر اوکراینی با نتیجه 8 بر 4 به پیروزی رسید اما در دور بعد مقابل روشن بایراموف ضربه فنی شد. در اين وزن شيرزاد بهشتي طلا به مدال برنز رسيد و خدري صاحب عنواني نشد.

  در وزن 71 کیلوگرم عظیم گرمسیری با نتیجه 6 بر 4 نماینده ای از کشور رومانی را شکست داد، و در ادامه با شكست ساير رقبا به مدال طلا رسيد. محمد علي گرایی نيز سوم شد.

  در وزن 80 کیلوگرم یوسف قادریان با نتیجه 7 بر یک از سد الوین مورس علی اف نفر سوم جهان و اول بازی های اروپایی (در وزن 75 کیلوگرم) از آذربایجان گذشت. وی در دور دوم نیز با نتیجه 8 بر صفر مهدی فلاح دیگر نماینده کشورمان را که در دور نخست کشتی گیری از بلغارستان را 10 بر 2 شکست داده بود، مغلوب کرد. و به مدال طلا رسيد. مهدي فلاح نيز با توجه به پيروزي مقابل الوين مورس علي اف آذربايجاني به مدال نقره دست يافت.

  مجید علیاری در وزن 98 کیلوگرم در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد و در پايان با شكست حريفان خود به مدال طلا دست يافت.

  در وزن 130 کیلوگرم بهنام مهدی زاده کشتی گیری از رومانی را ضربه کرد اما مقابل صباح شريعتي از آذربايجان 6 بر 4 مغلوب شد و صاحب مدال نقره شد. در همین وزن مهدی نوری به مدال برنز رسيد.
  همچنین رقابت های اوزان 66، 75 و 85 کیلوگرم نیز فردا (یکشنبه) برگزار می شود که جمال اسماعیلی و عظیم گرمسیری نمایندگان کشورمان در وزن 75 کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار