رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • محمد علی الحکیم گفت: آزادسازی فلوجه ضربه سختی به تروریست های تکفیری داعش وارد کرد.

  به گزارش عصرساری، “محمد علی الحکیم” مدیر خبرگزاری النخیل عراق؛ درباره اهمیت عملیات آزاد سازی فلوجه عنوان داشت: آزادسازی فلوجه ضربه سختی به تروریست های تکفیری داعش وارد کرد.

  وی ادامه داد: شهر فلوجه راس افعی به حساب می آید و آزاد سازی این شهر باعث می شود تا در آینده کمر داعش در موصل بشکند و خواهد شکست.
  مدیر خبرگزاری النخیل عراق با اشاره به اینکه بخش اعظم شهر در کنترل ارتش و نیروهای مردمی عراق است  افزود: از روزهای نخستی که صدام ملعون رفت تروریست ها در این منطقه حضور یافتند و باید بگوییم داعش شکست سختی در این منطقه خورد.
  محمد علی الحکیم عنوان داشت: سفیر عربستان به کردستان رفته تا تروریست های داعش را به سمت شمال فراری دهد و در طول جنگ بیش از 300 زن و مرد عربستانی با حشد الشعبی می جنگیدند.
  محمد علی الحکیم یادآور شد: آزادسازی فلوجه کمک زیادی خواهد کرد تا در آینده نزدیک شاهد بازپس گیری موصل باشیم و مرکز استان نینوا همچون یک ریموت کنترل برای تروریست هاست. پرچم عراق در بسیاری از نقاط برافراشته شده و نیروهای عراقی کمترین تلفات را برای آزادسازی فلوجه داشتند که این میزان کمتر از عملیات آزادسازی رمادی ، جرف الصخر و تکریت بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار