رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 16 December
 • با گسترش عملیات نیروهای نظامی عراقی برای بازپس گیری فلوجه و موصل از داعش، این گروه تروریستی تکفیری اقدام به ذبح 5 شهروند اهل سنت عراقی این کشور کردند.

  به گزارش عصرساری، همزمان با گسترش عملیات نیروهای نظامی عراقی برای بازپس گیری شهرهای فلوجه و موصل از داعش، عناصر این گروه تروریستی تکفیری روز گذشته اقدام به ذبح 5 شهروند اهل سنت عراقی در حاشیه شهر کرکوک این کشور کردند.

  ذبح 5 شهروند عراقی توسط کردهای داعشی در کرکوک+عکس
  بنابر این گزارش، این قربانیان که از ساکنین منطقه “الحویجه” واقع در جنوب استان کرکوک عراق می باشند، ماه گذشته از سوی نیروهای داعش به اتهام همکاری با نیروهای شبه نظامی کرد عراقی (پیشمرگه) از طریق ارائه اطلاعات اماکن استقرار نیروها و انبارهای سلاح و مهمات این گروه دستگیر و روز گذشته در محل ویرانه های دو ساختمان فرماندهی تروریستهای داعش با چاقو سربریده شده اند. منابع عراقی هویت 5 عامل اعدام را شناسایی و آنها را از شهروندان کرد ساکن شهرهای اربیل و سلیمانیه در شمال شرقی این کشور معرفی کرده اند. لازم به ذکر است که منطقه الحویجه کرکوک عراق از سال های نخست پس از سقوط دیکتاتوری صدام کانون فعالیت های گروه های تروریستی وابسته به نظام سابق و پس از آن القاعده و داعش بوده است.
  ذبح 5 شهروند عراقی توسط کردهای داعشی در کرکوک+عکس
  منبع: مشرق

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار