رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • من از تمامی برادران، از انجمن اسلامی و مردم محل و ملت شریف ایران میخواهم که از امام امت دست برندارند و او را تنها نگذارند و همواره به رهبری ایشان به این خط با خونشان بعد از ما تداوم بخشند….

  به گزارش علویون؛ شهید یوسف عباس زاده  فرزند علی گدا، متولد۱۳۳۷/۰۳/۱۵ از شهرستان آمل  ، روستای پاشاکلا از توابع دشت سر میباشد / آن شهید گرامی  در اوایل انقلاب عضو اصلی انجمن شورای اسلامی ، و جزو اولین تشکیل دهندگان پایگاه بسیج روستا بوده و به صورت جهادی و بدون هیچ چشم داشتی بعنوان معلم بمدت یک سال در روستای اجوارکلا( خونی سر)  به تدریس دروس ابتدایی مشغول بود .
  شهید بزرگوار خدمت سربازی خود را  در ارتش جمهوری اسلامی ایران – لشگر ۲۱ حمزه – رسته پدافند هوایی می گذراند و درمورخه ۱۳۶۱/۰۲/۱۵ در عملیات بیت المقدس دشت گلگون خونین شهر ،  بر اثراصابت ترکش به سینه اش به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در تاریخ ۱۳۶۱/۰۲/۲۱ درگلزار شهدای زادگاهش(پاشاکلای دشت سر) آرام گرفت.
   
  گزیده ای از وصیت نامه شهید:
  من از تمامی برادران، از انجمن اسلامی و مردم محل و ملت شریف ایران میخواهم که از امام امت دست برندارند و او را تنها نگذارند و همواره به رهبری ایشان به این خط با خونشان بعد از ما تداوم بخشند.
   سی و سومین سالروز شهادت معلم صدیق و سرباز اسلام شهید یوسف عباس زاده
  شهدا را یاد کنیم . شده با ذکر یک صلوات
  امیر کردی ،هراز
  16 17 18 19 12 13 14 15
  منبع: هراز نیوز

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار