رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
  • پنجشنبه 25 دسامبر 2014 - 15:54
  • کد خبر : 502
  • اجتماعی
  • چاپ خبر : آیت‌الله جوادی آملی: شهید نواب صفوی مجاهدی شجاع و مایه افتخار است

  یکی از مراجع تقلید شیعیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید نواب صفوی، بر ادامه راه آن شهید بزرگوار و دیگر شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تاکید کردند.   به گزارش علویون؛ آیت‌الله العظمی جوادی آملی در دیدار اعضای ستاد یادواره شهید نواب صفوی و شهدای فداییان اسلام با بیان اینکه شهید […]

  یکی از مراجع تقلید شیعیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید نواب صفوی، بر ادامه راه آن شهید بزرگوار و دیگر شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تاکید کردند.

   

  به گزارش علویون؛ آیت‌الله العظمی جوادی آملی در دیدار اعضای ستاد یادواره شهید نواب صفوی و شهدای فداییان اسلام با بیان اینکه شهید نواب صفوی مجاهد و مبارزی شجاع، آزاده و مایه افتخار است افزودند: راه شهید نواب صفوی راه اساسی و استقرار حکومت اسلامی بود.

  ایشان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری یادواره شهید نواب صفوی و شهدای فداییان اسلام، به خاطراتی از دوران مبارزاتی شهید نواب صفوی و یاران وی اشاره و تاکید کردند: آرمان آن شهید والامقام برای استقرار حکومت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و شهدا تحقق یافت.

  مرجع تقلید شیعیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید نواب صفوی، بر ادامه راه آن شهید بزرگوار و دیگر شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تاکید کردند.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم نیز در این دیدار با اشاره به برگزاری یادواره شهید نواب صفوی در قم، گفت: یادواره شهید نواب صفوی و شهدای فداییان اسلام با پیام حضرت آیت الله جوادی آملی در قم برگزار می‌شود.

  سردار سید جواد هاشمی با اشاره به برگزاری این یادواره در ۲۵ دی ماه جاری، ادامه داد: این یادواره در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار می‌شود و همزمان نمایشگاهی از عکسهای شهدای فداییان اسلام در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز در حاشیه این یادواره دایر خواهد شد.

  وی تاکید کرد: این یادواره مقدمه‌ای برای برگزاری کنگره شهید نواب صفوی و شهدای فداییان اسلام در سال ۹۴ می‌باشد.

  شهید نواب صفوی در سال ۱۳۰۳ در تهران و در خانواده‌ای روحانی متولد شد، وی از روحانیون مبارز و رهبر جمعیت «فداییان اسلام» و از پیشتازان مبارزات اسلامی و مکتبی بر ضد رژیم شاهنشاهی و استعمار بود.

  منبع: ابنا

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار