رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۸ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 31 May
 • جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: داستان «آن ۲۳ نفر» به گونه‌ای شوق و شعف را در وجود مقام معظم رهبری برانگیخته است که مردم شهیدپرور کرمان تحت تاثیر این شجاعت وصف‌ناپذیر یکی از زیباترین القاب را به خود می‌گیرند.

  به گزارش علویون؛ سردارحسین سلامی درآیین پنجمین پاسداشت ادبیات جهاد ومقاومت همراه با رونمایی از تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «آن 23 نفر» نوشته احمد یوسف‌زاده اظهار داشت: ایران و انقلاب اسلامی با وجود همه قدرت‌های امروزی عالم که امپراتوری تاریخ بودند، همچنان مقتدر،عزیز، توانا، مسلط و محکم ایستاده است.

  وی با اشاره به 23 نوجوان رزمنده‌ای که در دوران دفاع مقدس به اسارت درآمدند اما جاودانه ایستادگی کردند،بیان داشت:آنها نمونه‌ای از قلب‌های بزرگ، روح‌های بلند، دل‌های شجاع و ثبات قدم یک ملت در سخت‌ترین عرصه‌های جهاد مقابل دشمنان خدا، اسلام و ایران بودند.

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: داستان آن 23 نفر به گونه‌ای شوق و شعف را در وجود مقام معظم رهبری برانگیخته است که تحت تاثیر این شجاعت وصف‌ناپذیر، مردم شهیدپرورکرمان یکی از زیباترین القاب را به خود می‌گیرند. کتاب «آن 23 نفر» خاطرات خودنوشت احمد یوسف‌زاده از دوران اسارت 23 نوجوان شامل 19 نوجوان کرمانی و چهار نوجوان دیگر است که درعملیات آزادسازی خرمشهر توسط ارتش بعث به اسارت در می‌آیند.

  نویسنده در این کتاب شرح هشت ماه ابتدایی اسارت و اتفاقاتی که برای این گروه 23 نفری افتاده از جمله ملاقات با صدام در کاخ ریاست جمهوری عراق را روایت کرده است.

  دانلود

  منبع: شبکه خبر

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار