رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • یکی از مراجع تقلید شیعیان گفتند: موکدا به مسوولان گفته‌ام با آبروی دیگران بازی نکنید و عیب دیگران را بازگو نکنید؛ فقط بدنبال مسائل و برنامه‌های خود باشید، از تخریب و صحبت در مورد دیگران جدا خودداری نمایید.   به گزارش علویون؛ آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در دیدار مجمع اصولگرایان استان قم ضرورت امروز را […]

  یکی از مراجع تقلید شیعیان گفتند: موکدا به مسوولان گفته‌ام با آبروی دیگران بازی نکنید و عیب دیگران را بازگو نکنید؛ فقط بدنبال مسائل و برنامه‌های خود باشید، از تخریب و صحبت در مورد دیگران جدا خودداری نمایید.

   

  به گزارش علویون؛ آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در دیدار مجمع اصولگرایان استان قم ضرورت امروز را وحدت زیر پرچم ولایت دانسته و گفتند: همه باید تلاش کنیم مجموعه‌های سیاسی اختلافات را کنار بگذارند

  ایشان با تاکید بر اینکه در رفتارهای سیاسی خیلی باید مراقبت کرد، تصریح کردند: خصوصا در ارتباط با مجموعه‌های دیگر باید از تخریب دوری کرد، یکدیگر را جذب و همه را زیر سایه ولایت دعوت کنیم.

  مرجع تقلید شیعیان تاکید کردند: در مسائل سیاسی باید در مقابل مشکلات و سختی‌ها صابر باشید، آبروی مردم را حفظ کنید و هر کاری را با علم پیش ببرید.

  آیت الله علوی گرگانی گفتند: موکدا به مسوولان گفته‌ام با آبروی دیگران بازی نکنید و عیب دیگران را بازگو نکنید؛ فقط بدنبال مسائل و برنامه‌های خود باشید، از تخریب و صحبت در مورد دیگران جدا خودداری نمایید و به نقاط مثبت خود بپردازید.

  ایشان با اشاره به اهمیت پشتیبانی از ولایت فقیه در راستای حفظ نظام، گفتند: همه باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم و بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب قدم برداریم.

  استاد برجسته حوزه علمیه اصل و اساس تشکل‌های سیاسی را پشتیبانی از ولایت فقیه برشمرده و این امر را جامع کل خیرات در دنیا و آخرت عنوان کردند.

  آیت الله علوی گرگانی با اشاره به حدیثی از امام رضا(علیه السلام)، گفتند: یکی از وظایف ما احیاء امر اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) است، این علوم را باید به مردم تعلیم داد و در جلسات خود از ذکر احادیث اهل بیت(علیهم السلام) غافل نشویم.

  ایشان بیان کردند: اگر مردم شیرینی کلام اهل بیت (علیهم السلام) را درک کنند خود انتخاب کرده و حرکت می‌کنند و در واقع باید نماد کلام ائمه را در کلام و رفتار شما لمس نمایند و ببنند شما در این مسیر حرکت می‌کنید.

   

  منبع: ابنا

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار