رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • در حمله تروریست های تکفیری سپاه صحابه در شهر بندری کراچی پاکستان دو تن از شیعیان به شهادت رسیدند.   به گزارش علویون از خبرگزاری اهل بیت علیهم السلام؛ تروریست‌های سپاه صحابه در ادامه حملات هدفمند خود علیه شیعیان پاکستان یک مالک موتور فروشی و شاگرد مغازه وی را به شهادت رساندند. در این حمله […]

  در حمله تروریست های تکفیری سپاه صحابه در شهر بندری کراچی پاکستان دو تن از شیعیان به شهادت رسیدند.

   

  به گزارش علویون از خبرگزاری اهل بیت علیهم السلام؛ تروریست‌های سپاه صحابه در ادامه حملات هدفمند خود علیه شیعیان پاکستان یک مالک موتور فروشی و شاگرد مغازه وی را به شهادت رساندند.

  در این حمله ناجوانمردانه «مطاهر جعفری» و «عون نقوی» با شلیک مستقیم تروریست‌های سپاه صحابه قرار گرفته و در دم به شهادت رسیدند.

  مراسم تشییع و تدفین این شهدا روز گذشته با حضور گسترده شیعیان کراچی برگزار شد.

  این قبیل جنایات، تازگی ندارد و این مورد، آخرین آن نیز نخواهد بود. طی ماه‌های اخیر، ده‌ها فقره عملیات تروریستی علیه شیعیان در کشورهای مختلف منطقه انجام شده که به کشته شدن شمار زیادی منجر گردیده است.

  آنچه مایه تأسف مضاعف است سکوت قشر روشنفکر جوامع اهل تسنن در برابر با این جنایات و توطئه‌های آشکار است که گسترش شکاف در جوامع اسلامی را موجب می‌شود و خشنودی محافل صهیونیستی و امیدواری آن‌ها برای تحقق اهداف شومشان را سبب می‌گردد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار