رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
  • سه شنبه 23 دسامبر 2014 - 16:01
  • کد خبر : 469
  • فرهنگی
  • چاپ خبر : شفا یافتن دختر معلول در حرم مطهر امام حسین(علیه السلام) + عکس

  ک دختر شیعه که به دلیل بیماری فلج اطفال سال‎ها امکان حرکت را از دست داده بود، پس از حضور در حرم حضرت امام حسین(علیه السلام) شفا گرفت.   به گزارش علویون؛ «سمیره ولی محمد» دختر معلول پاکستانی از اهالی شهر خیرپور در استان سند پاکستان که در ایام اربعین حسینی به حرم مطهر حضرت […]

  ک دختر شیعه که به دلیل بیماری فلج اطفال سال‎ها امکان حرکت را از دست داده بود، پس از حضور در حرم حضرت امام حسین(علیه السلام) شفا گرفت.

   

  به گزارش علویون؛ «سمیره ولی محمد» دختر معلول پاکستانی از اهالی شهر خیرپور در استان سند پاکستان که در ایام اربعین حسینی به حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) مشرف شده بود پس از حضور در حرم مطهر شفا گرفت.

  این دختر شیعه که به دلیل بیماری فلج اطفال سال‎ها امکان حرکت را از دست داده بود، پس از حضور در حرم حضرت امام حسین(علیه السلام) شفا گرفته و با قدم‎های خود به سمت ضریح مطرح حضرت حرکت کرد.

  وی به محض حضور در حرم مطهر حضرت امام حسین(علیه السلام)، به ناگاه از روی صندلی چرخدار خود برخاسته و به سمت ضریح سیدالشهداء حرکت کرد.

  «شیخ حمزه فتلاوی» یکی از مسئولان بخش راهنمایی شرعی آستان مقدس حرم امام حسین(علیه السلام) اعلام کرد: در ساعت ده صبح روز گذشته، پس از شنیدن فریادهایی در حرم حسینی، مردم دختربچه‎ فلجی را مشاهده کردند که به برکت امام حسین(علیه السلام) خداوند بر او منت گذاره و شفا یافته بود، به نحوی که این دختر با قدم‎های خودش به سمت پنجره‎های حرم امام حسین(علیه السلام) به حرکت در آمد.

  آنچنان که والدین این کودک اظهار کردند، ایمان آن‌ها به خدا و اعتقادشان به مقام سیدالشهداء(علیه السلام) موجب شده بود که از پاکستان برای طلب شفای دختر فلج خود به زیارت عتبات عالیات مشرف شوند.

  این در حالی است که تلاش‎های این خانواده برای درمان دختر معلولشان در بیمارستان‎های مختلف پاکستان در طول مدت سال‎های گذشته نیز به نتیجه‎ای نرسیده بوده است. بر این اساس در سال جاری برای طلب شفای سمیره به زیارت حرم امیرالمومنین(علیه السلام) و زیارت کربلا مشرف شده‎اند.

  پدر و مادر سیمره در توضیح نحوه شفا یافتن این دختر فلج اعلام کرده‎اند: پس از زیارت حرم امیرالمومنین(علیه السلام)، امروز برای طلب شفای او ابتدا به زیارت حرم ابالفضل العباس(علیه السلام) رفتیم و از آنجا به سمت حرم حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) به حرکت افتادیم، هنگامی که دخترم گنبد شریف حرم حسینی را دید به گریه افتاد و به امام حسین(علیه السلام) گفت که به سویت آمدم یا آقای من، به سویت آمدم‌ ای سید جوانان بهشت و همینطور سخن می‌گفت تا اینکه داخل حرم حسینی شدیم، که ناگهان دختر فلج ما از روی ویلچر برخاست و شروع به حرکت به سمت ضریح سید الشهداء(علیه السلام) کرد.

   

   

  منبع: ابنا

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار