رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
  • دوشنبه 22 دسامبر 2014 - 10:21
  • کد خبر : 451
  • فرهنگی
  • چاپ خبر : حرم اباعبدالله الحسین(علیه السلام) سوگوار رحلت پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) و امام کرامت + تصاویر

  عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در حرم امام حسین (علیه السلام) با به راه انداختن دسته‌های عزا در غم رحلت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و سبط اکبرش عزاداری و سوگواری کردند. به گزارش علویون؛ همزمان با ۲۸ صفر سالروز رحلت پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و […]

  عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در حرم امام حسین (علیه السلام) با به راه انداختن دسته‌های عزا در غم رحلت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و سبط اکبرش عزاداری و سوگواری کردند.

  به گزارش علویون؛ همزمان با ۲۸ صفر سالروز رحلت پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) و امام کرامت حضرت امام حسن محتبی(علیه السلام) کربلای معلی و حرم مطهر حضرت امام حسین(علیه السلام) در عزا و ماتم و سوگواری است.

  به همین مناسبت ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت از شب گذشته و هم‌اکنون با به راه انداختن دسته‌های عزا در غم رحلت پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(علیه السلام) اشک ماتم می‌ریزند.

  عزاداران با حرکت از مسیرهای مختلف کربلا در بارگاه نورانی حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) حضور می‌یابند و این مصیبت عظمی را به آن حضرت تسلیت می‌گویند.

  همچنین بین الحرمین نیز به مملو از عزاداران و هیأت‌های عزاداری، زنجیر زنی و سینه زنی است و در جای جای مسیرهای منتهی به حرمین مطهر امام حسین(علیه السلام) و حضرت عباس(علیه السلام) هم می‌توان جوانان شیفته اهل بیت (علیهم السلام) را دید که با برپایی ایستگاه‌های صلواتی و توزیع نذورات، عشق و ارادت خود را به ساحت ائمه معصوم(علیهم السلام) نشان می‌دهند.

  به همین مناسبت از شب گذشته ـ شب ۲۸ صفر ـ بارگاه ملکوتی حضرت قمر بنی‌ هاشم(علیه السلام) مملو از عزادارانی است که در غم پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) و خاندان مکرمش ضمن برپایی عزاداری و سوگواری اشک ماتم می‌ریزند.

  منبع: ابنا

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار