رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
 • روزنامه ایندیپندنت فاش کرد: پرونده ۶ تن ازنمایندگان سابق مجلس انگلیس متهم به کودک آزاری به پلیس ارجاع داده شده است.   به گزارش علویون؛ این پرونده که از سوی “جان مان” نماینده حزب کارگر جمع آوری شده، متشکل از اسامی ۲۲ تن از مقامات عالی رتبه  انگلیسی است که باید درباره آنها تحقیق شود. […]

  روزنامه ایندیپندنت فاش کرد: پرونده ۶ تن ازنمایندگان سابق مجلس انگلیس متهم به کودک آزاری به پلیس ارجاع داده شده است.

   

  به گزارش علویون؛ این پرونده که از سوی “جان مان” نماینده حزب کارگر جمع آوری شده، متشکل از اسامی ۲۲ تن از مقامات عالی رتبه  انگلیسی است که باید درباره آنها تحقیق شود.

  به گفته ” جان مان ” در این پرونده نام 12 وزیر اسبق دولت و چند نفر که به آزارجنسی کودکان متهم هستند، درج شده و می‌توان بر اساس مدارک آنها را تحت پیگرد  قانونی قرار داد.

  به گفته وی در این پرونده  همچنین اتهاماتی برضد شخصیت های مشهور و یک باند جرایم سازمان یافته که به قاچاق پسر بچه متهم هستند، مطرح است.

  پیش از این و به دنبال فشار افکار عمومی، وزیر کشور انگلیس اعلام کرده بود: کمیته مستقلی درباره مقام ها و سیاستمداران ارشد متهم به سوء استفاده از کودکان در دهه های 1980 و 1990 میلادی  تحقیق می کند.

  اما این کمیته تاکنون گزارشی درباره تحقیقاتش منتشر نکرده است ضمن اینکه دوتن از روسای آن هم از سمت خود استعفا داده اند. رسوایی های مکرر درباره سوء استفاده اخلاقی از کودکان در انگلیس، به مشکل جدی برای این کشور اروپایی تبدیل شده است.

   

  دانلود

  منبع: شبکه خبر

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار