رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • وحشیگری تکفیری های دست پرورده صهیونیزم، علاوه بر اینکه در عرصه های سیاسی و اجتماعی به اربابانشان سود می رسانند، در عرصه اقتصادی نیز، فرصت های سودآور زیادی به آنها تقدیم می کنند. اخیرا تماشای تکفیری ها از نزدیک، تبدیل به حل درآمد صهیونیست ها شده است. به گزارش علویون؛ بهره برداری رژیم صهیونیستی از […]

  وحشیگری تکفیری های دست پرورده صهیونیزم، علاوه بر اینکه در عرصه های سیاسی و اجتماعی به اربابانشان سود می رسانند، در عرصه اقتصادی نیز، فرصت های سودآور زیادی به آنها تقدیم می کنند. اخیرا تماشای تکفیری ها از نزدیک، تبدیل به حل درآمد صهیونیست ها شده است.

  به گزارش علویون؛ بهره برداری رژیم صهیونیستی از عملکرد دست پروردگانش محدود به عرصه های سیاسی و رسانه ای نشده و آنها  در زمینه اقتصادی نیز از تکفیری ها سود می برند.
  اخیرا یک شرکت صهیونیستی با بردن گردشگران اروپایی به بلندی های منطقه اشغال شده جولان، امکان تماشای تکفیری ها را برای آنها فراهم می کند.

  تور گردشگری دیدن تکفیری ها

  تور گردشگری دیدن تکفیری ها

  تور گردشگری دیدن تکفیری ها

  تور گردشگری دیدن تکفیری ها
  شرکت کنندگان این تورها اغلب تجربه تماشای حیوانات وحشی در دشت های افریقا را دارند، اما به نظر می رسد دیدن وحشی های تکفیری از نزدیک برای آنها هیجان بیشتری دارد.
  روی تپه های جولان، چند دوربین نصب شده تا گردشگران از آنها استفاده کنند و راهنمای تور نیز، توضیح می دهد که آن منطقه تحت تسلط جبهه النصره است که سه سال است با دولت سوریه می جنگند. وی بیشتر سخنانش را به بازگویی ادعاهای رژیم صهیونیستی اختصاص داده و از هیچ فرصتی برای تبلیغ سیاست های صهیونیستی دریغ نمی کند.

  منبع: شبکه خبر

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار