رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • در جمهوری اسلامی ایران رأی مردم سرنوشت ساز است و حرف آخر را مردم می‌زنند و نباید بی هیچ بهانه‌ای در حفظ رأی مردم کوتاهی شود. دوام و پایداری جمهوری اسلامی در گرو جلب رضایت مردم است که مهمترین راه آن پاسداشت رأی ملت است.

  به گزارش عصرساری،  محمدرضا عارف به مناسبت سالروز 12 فروردین در صفحه اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد که در آن آمده است: مردم ایران در دوازدهم فروردین به جمهوری اسلامی با قاطعیت آری گفتند.

  وی افزود: مساله جمهوریت و اسلامیت سابقه‌ای فراتر از آنچه در 12 فروردین 58 در کشور ما اتفاق افتاد دارد. 12 فروردین 58 مهر تاییدی بود بر آنچه سال‌ها در کشور ما وجود داشت.

  عارف تاکید کرد: ملت ایران قرن‌هاست اسلام را به عنوان حقیقتی ناب انتخاب کرده است از این رو اسلامیت نظام ما ریشه در انتخاب جمهور مردم دارد. امری که مورد تاکید رهبر فقید انقلاب بود. به همین دلیل نباید با تفاسیر ناصواب و غیر منطقی از اسلام، جمهوریت را در مقابل اسلامیت قرار دهیم.

  وی تصریح کرد: در جمهوری اسلامی ایران رأی مردم سرنوشت ساز است و حرف آخر را مردم می‌زنند و نباید بی هیچ بهانه‌ای در حفظ رأی مردم کوتاهی شود. دوام و پایداری جمهوری اسلامی در گرو جلب رضایت مردم است که مهمترین راه آن پاسداشت رأی ملت است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار