رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در دو واقعه جداگانه خانه یک عامل استشهادی را تخریب و فیلمبردار حادثه شلیک به فلسطینی مجروح را به اداره پلیس احضار کردند.

  به گزارش عصرساری،  نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی شب گذشته خانه یک فلسطینی را که در عملیات شهادت طلبانه ماه دسامبر یک صهیونیست را مورد حمله قرار داده بود، تخریب کردند.

  تخریب خانه این فلسطینی در شهر الخلیل بوسیله نیروهای ارتش، پلیس و نمایندگانی از اداره عمران انجام شد. این فلسطینی هفت دسامبر بدست نیروهای امنیتی به شهادت رسیده بود.

  به نوشته نشریه «تایم اسراییل»، پلیس صهیونیستی نیز امروز کسی را که از حادثه کشته شدن یک فلسطینی مجروح با شلیک سرباز کادر پزشکی فیلمبرداری کرده بود، برای بازرسی احضار کرد.

  بر این اساس، یک گروه حقوقی چپ‌گرا اعلام کرد که عماد ابوشمسیه خبرنگار این گروه در الخلیل به دلیل فیلمبرداری از صحنه تیراندازی یک سرباز اسراییلی به سر فلسطینی مجروح که بر زمین افتاده بود، برای بازجویی به اداره پلیس احضار شد.

  فعالان راست‌گرای افراطی در کرانه باختری با تنظیم شکایت‌نامه‌ای علیه ابوشمسیه مدعی شدند که وی با دو فلسطینی مهاجم برای کشتن سرباز اسراییلی همدست بوده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار