رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • رئیس منطقه کردستان در سایه کارشکنی‌های مستمر احزاب کرد در روند ایجاد اصلاحات در کابینه دولت مرکزی، اعلام کرد که این اصلاحات اهمیتی برای او ندارد.

  به گزارش عصرساری، «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق در واکنش به کشمکش‌های جاری بر سر مسئله اصلاحات در دولت اعلام کرده است که این مسئله اهمیت چندانی برای او ندارد.

  به نوشته پایگاه خبری «العربی الجدید»، دفتر مسعود بارزانی، امروز طی بیانیه‌ای اعلام کرد: برخی رسانه‌ها اخباری منتشر کرده‌اند مبنی بر اینکه «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق در تماس تلفنی با بارزانی درباره پیشنهادهای موجود برای ایجاد اصلاحات در کابینه عراق و تغییرات، رایزنی کرده است. اما ما به همه اعلام می‌کنیم که اصلاحات پیشنهادی در دولت عراق و نامزد شدن برخی افراد برای پست‌های وزارتی یا دور کردن برخی وزراء از آن، هیچ اهمیت قابل بیانی برای رئیس منطقه کردستان ندارد.

  در ادامه این بیانیه آمده است: ما به همه تاکید می‌کنیم که در تماس تلفنی اخیر، دو طرف درباره پیشنهادهای موجود برای اصلاحات وزارتی در دولت عراق رایزنی نکرده‌اند. عبادی دو روز پیش با بارزانی تماس گرفته است و رئیس منطقه کردستان نیز به او درباره از بین رفتن اصل مشارکت در دولت عراق، اعتراض کرده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار