رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • نخستین جشنواره اقوام ایرانی با حضور 7 قوم و با شعار صلح ملی، هم‌بستگی منطقه‌ای و صلح جهانی در سالن سید رسول حسینی به اجرا در آمد.

  به گزارش عصرساری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری با بیان اینکه نخستین جشنواره اقوام ایرانی در شهرستان ساری برگزارشد، گفت: در این جشنواره آداب، سنن و موسیقی اقوام به نمایش در آمد.

  حمیدرضا عشریه بیان کرد: نخستین جشنواره اقوام ایرانی با حضور 7 قوم و با شعار صلح ملی، هم‌بستگی منطقه‌ای و صلح جهانی در سالن سید رسول حسینی به اجرا در آمد.

  وی با اشاره به اینکه گروه موسیقی تبری برادران محمدی به عنوان نماینده مازندران در این جشنواره شرکت کرد، افزود: این گروه با اجرای موسیقی سنتی مازندرانی برنامه خوبی را برگزار کرد.

  رئیس کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان ساری از همکاری دستگاه‌های مختلف در برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در ایام نوروز خبر داد و افزود: جشنواره نوروزی گروه تیرگان، جشن عیدانه، نمایشگاه عیدانه کتاب، جشنواره تخم‌مرغ های رنگی، بازار هنرهای تجسمی، نصب المان‌ها و هفت‌سین نوروزی در میادین و پارک‌ها، ایجادکمپ‌های دوستدار کودک، نمایشگاه صنایع دستی در پارک ملل و برگزاری کنسرت موسیقی و… ازبرنامه‌های عید نوروز بود.

  مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: نهادهای مختلف در برگزاری برنامه‌های فرهنگی همکاری و هماهنگی مناسبی داشتند که از آنان تشکر می‌کنیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار