رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۹
 • الجمعة ۶ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Friday 29 May
 • فرماندار ساری گفت: چهار هزار و ۴۷۵ نفر در قالب هزار و ۸۵ خانوار توسط آموزش و پرورش ناحیه یک و دو ساری پذیرش شدند.

  به گزارش عصرساری، احمد حسین زادگان در بازدید از ستاد اسکان آموزش و پرورش و کمپ‌های هلال‌احمر ساری اظهار داشت: آموزش و پرورش در طول ایام فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر، اقدامات قابل‌توجهی در اسکان گردشگران انجام می‌دهد.

  فرماندار مرکز استان با قدردانی از کارکنان آموزش و پرورش که در ایام نوروز در حال کار و تلاش هستند، گفت: فرهنگیان همان‌گونه که در تربیت دانش‌آموزان، ازخودگذشتگی می‌کنند در این ایام هم به‌جای بهره بردن از تعطیلات نوروزی، در حال خدمت‌رسانی به جامعه هستند.

  وی با تقدیر از فعالیت هلال‌احمر در نوروز، گفت: کمپ‌های هلال‌احمر در سراسر استان و همچنین شهرستان ساری دائر است و مانند دیگر ایام سال، مشغول خدمت‌رسانی به هم‌وطنان هستند.

  وی با اشاره به مأموریت‌های گسترده هلال‌احمر، افزود: جمعیت هلال‌احمر، بدون چشمداشت در این ایام در خدمت هم‌وطنان است و گردشگران و همشهریان از خدمات هلال‌احمر، استفاده می‌کنند.

  فرماندار ساری بابیان اینکه چهره‌های جوان و داوطلب را در کمپ‌های نوروزی هلال‌احمر شاهد هستیم، گفت: جوانان، سرمایه عظیم این کشور هستند که به‌صورت داوطلب در جمعیت هلال‌احمر فعالیت می‌کنند.

  این مسئول با اشاره به اینکه مأموریت‌های هلال‌احمر، گاهی منجر به نجات جان افراد از مرگ می‌شود، تصریح کرد: خدمات ارائه‌شده از سوی جمعیت هلال‌احمر به گردشگران و همشهریان، ستودنی است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار