رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری گفت: بیش از 600 برنامه فرهنگی سال گذشته از سوی شهرداری و شورای شهر ساری اجرا شده است.

  به گزارش عصرساری، سیداحمد صالحی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فعالیت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری در سه بخش فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تقسیم می‌شود، افزود: در حوزه فعالیت‌های فرهنگی سال 94 شاهد برگزاری جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و همایش‌ها و مراسم‌های ملی و مذهبی بودیم.

  وی از برگزاری چهار جشنواره بزرگ در مرکز استان خبر داد و افزود: 6 نمایشگاه بزرگ در مناسبت‌های مختلف در این شهر با هدف ترویج مبانی دینی و فرهنگی برگزار شد.

  رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری با بیان اینکه 15 همایش بزرگ سال گذشته در ساری برگزار شد، خاطرنشان کرد:  یکی دیگر از مهم‌ترین اقدامات مجموعه فرهنگی شورای اسلامی و شهرداری ساری حمایت از هیئت‌های مذهبی، مساجد و حسینیه‌ها بوده است.

  وی با اشاره به اینکه حمایت از اجرای طرح‌های کاربردی عفاف و حجاب، تولیدات و آثار فرهنگی، هنری و تاریخی در سال گذشته اجرا شد، گفت: 20 جشنواره فرهنگی و هنری نیز از سوی شورای اسلامی و مجموعه فرهنگی شهرداری ساری برگزار شده بود.

  صالحی سراهای تداوم را یکی از بخش‌های اجتماعی شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری اعلام کرد و افزود: برگزاری کارگاه‌های شهروندی، سلامت روان، مشاوره فردی و حقوقی، ورزشی، کلاس‌های کودک، برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی، برگزاری تورهای ساری‌گردی به منظور آشنایی با اماکن دینی و تاریخی را از فعالیت‌های انجام شده در این بخش بوده است.

  وی از اجرا و حمایت 80 برنامه ورزشی در شهر ساری با مساعدت شهرداری و شورای شهر خبر داد و اضافه کرد: سال گذشته اقداماتی نظیر خرید لوازم ورزشی، حمایت از ورزش بانوان، مساعدت مالی از تیم‌های لیگ برتری، برگزاری مسابقات ورزشی شهروندی، حمایت از هیئت‌های ورزشی، آموزش شهروندی و پزشکی صورت گرفته است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار