رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران اعتماد به جوانان و نخبگان را زمینه ساز رشد و توسعه جامعه دانست و بر ضرورت استفاده از ظرفیت های نخبگان در عرصه های مختلف مدیریتی تاکید کرد.

  به گزارش عصرساری، محمدرضافرجی در گفت و گویی با اشاره به مشکلات و معضلات جوانان، گفت: باید کار گروههای تخصصی در استان مازندران تشکیل شود تا بتوان از تخصص و تجربه جوانان در زمینه های مختلف استفاده کرد.

  وی با اشاره به نامگذاری سال 95 تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: معظم له در سه چهار سال گذشته همواره تاکیدات زیادی در مورد اقتصاد مقاومتی داشتند، و اهمیت این موضوع در شعارهای که ایشان برای سال های اخیر انتخاب کردند، به روشنی قابل درک و فهم است.

  عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران، جوانان را مستعد ظرفیت های بالقوه و بالفعل زیادی دانست و تصریح کرد: جوانان دارای ایده ها، برنامه ها و خلاقیت هایی هستند و باید با برنامه ریزی از این ظرفیت ها و استعدادها در جهت پیشبرد اهداف استان استفاده کرد.

  فرجی اظهار داشت: از آنجا که جوانان همواره ثابت نموده‌اند قدرت انجام کارهای بزرگ را دارند، امروز باید به آنان اعتماد و اتکا کرد و به افکار آنان بها داد.

  وی به نقش و تاثیر گذاری جوانان در رشد علمی کشور اشاره کرد و گفت: تاثیر چشمگیر جوانان متخصص در عرصه های علمی، صنعتی و هنری بر همگان روشن است.

  مسوول کمیته جوانان مجمع عالی نخبگان استان مازندران، ازدواج، مسکن و اشتغال جوانان را از مهمترین مسایل پیش رو جوانان ذکر کرد و از مسوولین خواست تا با برنامه ریزی دقیق برای رفع مشکلات در این زمینه ها کمک کنند.

  این قهرمان ورزش های رزمی، ورزش را برای جوانان مناسب و ضروری دانست و گفت: جوانان به اقتضای سن شان به ورزش علاقمند هستند بنابراین مسئولین باید عرصه را برای فعالیت ورزشی و رسیدن به قله های افتخار مهیا کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار