رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 19 November
 • مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران گفت: حدود 2 هزار بسته غذایی و پوشاک در طرح ملی فرشتگان رحمت هلال‌احمر بین نیازمندان مازندرانی توزیع شد.

  به گزارش عصرساری، مهدی ولی‌پور اظهار کرد: طرح ملی فرشتگان رحمت یکی از طرح‌های شاخص هلال احمر در آستانه آغاز سال جدید و ایام نوروز است.

  وی افزود: داوطلبان هلال‌احمر در شهرهای مختلف در این طرح مشارکت خوبی دارند و تاکنون توانستند گام‌های مناسبی بردارند.

  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران بیان کرد: طرح ملی فرشتگان رحمت از روزهای پایانی سال جاری آغاز شده و 19 فروردین سال آینده ادامه دارد.

  این مسئول ادامه داد: تاکنون یک‌هزار و 950 بسته غذایی و پوشاک در این طرح از سوی عوامل هلال‌احمر بین نیازمندان و مستمندان مازندرانی توزیع شد.

  ولی‌پور یادآور شد: بسته‌های غذایی و پوشاک بین بیش از 7 هزار نفر بهره‌ور، نیازمندان و افراد بی‌بضاعت توزیع شد که ارزش ریالی آن بیش از یک میلیارد و 560 میلیون ریال است.

  مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران با اشاره به دیگر طرح‌های نوروزی هلال‌احمر در تعطیلات نوروز، خاطرنشان کرد: طرح امداد و نجات، ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از طرح‌های مهم هلال‌احمر است که در مازندران از 25 اسفند آغاز شد.

  این مسئول با بیان اینکه این طرح با ارائه خدمات در بخش‌های مختلف تا 15 فروردین ماه آینده ادامه دارد، گفت: در سه روز گذشته در این طرح 50 عملیات انجام شده که 17 عملیات در بخش جاده‌ای بود.

  منبع: فارس

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار