رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • فرماندار ساری گفت: بسیاری از روستاهای نزدیک مرکز استان آب آشامیدنی ندارند.

  به گزارش عصرساری، احمد حسین‌زادگان در جلسه بررسی وضعیت آب آشامیدنی روستایی، اظهار کرد: برای رفع مشکلات آب آشامیدنی روستایی به حمایت دولت نیازمندیم.

  وی با بیان اینکه بسیاری از روستاهای ساری آب آشامیدنی ندارند، تصریح کرد: با وجود چنین مشکلاتی نباید ادعا کنیم که به مردم خدمت کرده‌ایم.

  فرماندار ساری با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات حوزه آب و فاضلاب روستایی مربوط به انتخاب پیمانکار است، گفت: برخی از این پیمانکاران نتوانستند مدیریت خوبی در کار داشته باشند و وظیفه خود را به خوبی انجام نداده‌اند.

  حسین‌زادگان با بیان اینکه مسئولان آب و فاضلاب روستایی مازندران به ساری توجه ویژه‌ای داشته باشندخاطرنشان کرد: شبکه‌های فرسوده و هدررفت آب، مشکل‌ساز بوده و نیازمند مدیریت در حوزه مصرف است.

  حسین‌زادگان افزود: این انتظار را داریم که اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان ساری از نظر نیروی انسانی و همچنین بودجه تقویت شود.

  مجید عبدالهی مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی مازندران نیز در این نشست، با اشاره به اینکه 250 طرح نیمه‌کاره با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان داریم، اظهار کرد: درآمد این اداره نسبت به هزینه‌های این حوزه بسیار ناچیز است.

  وی با اشاره به افزایش درصد اعتبارات آب و فاضلاب روستایی مازندران از چهار درصد به 6 درصد گفت: مازندران رتبه نخست بهره‌برداری و تجهیز در کشور را دارد.

  مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی مازندران افزود: میزان برخورداری روستاهای کشور از خدمات آب و فاضلاب روستایی 70 درصد و در ساری این مقدار دو درصد بیشتر است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار