رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • فقیه مجاهد آیت الله سیفی مازندرانی در بیانیه‌ایی با تذکر به خواص، به موضوع انحراف از مبانی انقلاب اسلامی پرداخت.

  به گزارش عصرساری، فقیه مجاهد آیت الله سیفی مازندرانی در بیانیه‌ایی با تذکر به خواص، به موضوع انحراف از مبانی انقلاب اسلامی پرداخت، که به شرح زیر است.

  بسم الله الرحمن الرحیم

  آقایان در واضحات تشکیک نکنند، شعار(ما اهل کوفه نیستیم) مقصود اهل کوفه زمان أمیرالمومنین (صلوات الله علیه) است، مگر تاریخ را نخوانده‌اند؟
  مگر این کلام حضرت أمیرالمومنین در نهج البلاغه نیست که فرمود: (یا أهل الکوفه منیت منکم بثلاث واثنتین ، صُم ذوو أسماع و بُکم ذوو کلام و عُمی ذوو ابصار، لا أحرار صدق عند اللقاء ولا إخوان ثقة عند البلاء تربت ایدیکم ) و دیگر فرموده‌های متعدد و مکرر ایشان در این‌باره در نهج‌البلاغه و دیگر کتاب‌های روایی آمده‌است.
  مگر این خطبه حضرت زینب (سلام الله علیها) نیست،که فرموده: (یا أهل الکوفه یاأهل الختل والغدر، أتبکون؟ فلا رقأت الدمعة و لاهدأت الرنة)

  چرا آقایان حساس به این شعار انقلابی هستند؟

  آیا گمانشان این است که با تکیه بر رأی عده‌ای می‌توانند انقلاب را منحرف کنند؟

  مگر این سیل خروشان مردم را در دفاع از مبانی انقلاب نمی‌بینند؟

  باید بدانند انقلابی بودن یعنی التزام  عملی به مبانی امام راحل، یعنی استکبار ستیزی، یعنی بستن راه‌های نفوذ آمریکا و استکبار جهانی، یعنی اقتصاد مقاومتی و آنان که می‌گویند از انقلاب سال‌ها گذشته است و انقلابی بودن را به احساسی بودن تعریف می‌کنند، یا مفهوم انقلابی فکر کردن و انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن را نفهمیده‌اند و یا خود را به تجاهل  زده‌اند.

  که اگر اینگونه  باشد باید فاتحه مبانی امام راحل، که نشأت گرفته از مسلمات قرآن و عترت است ، را خواند و اینطور گفت “و علی الاسلام، السلام”

  ولی اینان بدانند که با این کلمات، نمی‌توان مسیر انقلابی مردم ایران اسلامی را از اسلام ناب محمدی، منحرف کرد.

  زیرا که این مردم بزرگ با حمایت و پشتوانه رهبر عظیم الشأن و فرزانه انقلاب مقدس اسلامی در راه رسیدن به آرمان‌های اصیل امام راحل (اعلی الله مقامه الشریف) و شهداء عزیز انقلاب اسلامی ثابت قدم و پیروز خواهند شد إنشاء الله.

  والعاقبة للمتقین

  علی اکبر سیفی مازندرانی

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار