رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با بیان اینکه تحریم و قطعنامه مانعی برای تقویت توان دفاعی ایران نیست، تاکید کرد:هرگونه تحریم مترادف با توسعه توان موشکی از طرف ایران خواهد بود.

   

   

   

   

   

   

   

   

  به گزارش عصر ساری، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به واکنش برخی مقامات غربی پیرامون رزمایش موشکی غرورانگیز و موفقیت‌آمیز نیروی هوافضای سپاه که با نام اقتدار ولایت طی روزهای اخیر برگزار شد، اظهار کرد: غربی‌ها در دوران مذاکرات هسته‌ای به خوبی دریافتند که ظرفیت‌های دفاعی و توان موشکی ایران غیرقابل مذاکره و خط قرمز نظام و ملت ایران است لذا انفعال و اتخاذ مواضع شتاب‌زده، احساسی، فریبنده و پروپاگاندای آنان در برابر قدرت‌نمایی سپاه و نیروهای مسلح که برای حفظ ‌آمادگی‌های لازم در عرصه دفاع سرزمینی است هیچ توجیهی ندارد.

  وی افزود: آنها باید بدانند همانگونه که اعمال تحریم‌ها و صدور قطعنامه‌های گذشته هیچ خللی در روند ارتقای توانمندی‌های کشور نداشته است، وضع هرگونه تحریم و قطعنامه جدید نیز نه تنها مانعی در این مسیر راهبردی و ضروری ایجاد نمی‌کند بلکه اصرار بر توسعه و سرعت‌ بخشیدن آن را به دنبال خواهد داشت.

  سردار جزایری در ادامه با تأکید بر اینکه هرگونه تحریم مترادف با توسعه توان موشکی  از طرف ما خواهد بود، تصریح کرد: غربی‌ها و به طور مشخص آمریکایی‌ها درصدد هستند تحت مفهوم پسابرجام، با قرائت‌های ظالمانه و فاقد اساس و مبنا به گونه‌ای موذیانه تحریم موشکی را با هدف تضعیف و برچیدن موشک‌های بالستیک زمین به زمین و متزلزل کردن امنیت و قدرت دفاعی ملت ایران ضمن پیگیری پروژه نفوذ، دنبال کنند.

  رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با اشاره به شرایط موجود و فتنه‌های منطقه‌ای و توطئه‌ها و تهدیدات پیرامونی به توطئه‌گران و بدخواهان ایران اسلامی توصیه کرد بهتر است آمریکا و متحدان غربی و منطقه‌ای آن با واقعیت کنار بیایند و از ماجراسازی علیه ملت ایران پرهیز کنند در غیر این صورت بایستی نظاره‌گر مطلق زنجیره قدرت‌نمایی‌های موشکی سپاه و سایر مدافعین انقلاب و میهن اسلامی باشند.

  وی در پایان گفت: توان موشکی عنصر بازدارنده و مؤلفه‌ مهم امنیت ملی کشورمان در برابر زیاده‌خواهان فرامنطقه‌ای و غده سرطانی اسرائیل غاصب بوده و ظرفیتی امنیت‌ساز برای منطقه راهبردی غرب آسیا به شمار می‌رود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار