رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • امام جمعه موقت ساری با اشاره به شرکت گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند گفت : مردم وظیفه خود را انجام دادند و اکنون نوبت منتخبان مجلس است تا با اقدامات بایسته و قانون گذاری برای رفع مشکلات شهروندان تلاش کنند .

  به گزارش عصرساری، حجت الاسلام محمد قاسمی در خطبه های این هفته نماز جمعه ساری افزود : بیشتر مردم با مشکلات معیشتی رو به رو هستندو مسئولان باید تلاششان را برای رفع مشکلات مردم متمرکز کنند.
  وی با تاکید بر این که وفاداری مردم به انقلاب و ولایت فقیه که در انتخابات هفتم اسفند هم تجلی یافت ، وظیفه مسئولان را سنگین تر می کند ، گفت بیش از 60 درصد مردم کشور در پای صندوق های رای حاضر شدند و در برخی از شهرهای مازندران آمار مشارکت تا 98 درصد بود که باید قدر این مردم را دانست.
  قاسمی تنگناهای اقتصادی را مهم ترین مشکل مردم دانست و افزود : کشاورزان، باغداران و صیفی کاران استان مشکل دارند و اشباع بازار از واردات این گونه محصولات، ضرر جبران ناپذیری را بر آنان وارد می کند.
  او با بیان اینکه هنوز نتوانستیم بندری را به عنوان بندر آزاد در مازندران معرفی کنیم ، گفت : رسیدگی به وضعیت گردشگری استان نیز باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
  امام جمعه موقت ساری با اشاره به فرا رسیدن 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید به فرمان امام راحل ، گفت : این اقدام امام راحل دلیل بر اهمیت بالای شهادت است.
  قاسمی همچنین به برگزاری مانور ‘اقتدار ولایت ‘ اشاره کرد و با قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، افزود : اینگونه اقدامات باعث وحشت دشمنان می شود .
  امام جمعه موقت ساری با اشاره به در پیش بودن عید نوروز ، از خانه تکانی و صله رحم به عنوان سنت های دینی تلفیق شده در این عید نام برد و گفت : باید از سنت های غلط همچون چهارشنبه سوری فاصله گفت و نیروی انتظامی هم باید با خرید و فروش مواد محترقه برخورد کند.
  وی همچنین برگزاری اردوی راهیان نور را از دیگر سنت های پسندیده در عید نوروز نام برد و افزود : این سنت هم باعث پیوند نسل جدید با بزرگان خانواده و نیز موجب تقویت اعتقاد دینی جوانان و نو جوانان می شود .

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار