رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۸ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 31 May
 • تصویب لایحه دودوازدهم بودجه سال ۹۵ از دیگر مصوبات هیئت وزیران در جلسه امروز بود که با قید دوفوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

  حسن روحانی

  به گزارش عصر ساری،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت حضور مقتدرانه و پیروزمندانه قهرمانان کشور در المپیک آینده و حضور تیم‌های ملی در میادین جهانی را از اهداف و خواسته‌های مهم ملی دانست و تأکید کرد: تقویت ورزش همگانی و قهرمانی به‌عنوان اولویت‌های مهم دولت است.

  وی با برشمردن ورزش عمومی و قهرمانی به‌عنوان ضرورت‌های مهم سلامت و نشاط ملی، اظهار داشت: مردم با حساسیت مسئله ورزش و قهرمانی را دنبال می‌کنند و موفقیت ورزشکاران برای مردم ایران به‌ویژه جوانان از اهمیت خاصی برخوردار است.

  رئیس‌جمهور اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان به‌عنوان دستگاه تخصصی و مسئول، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سایر دستگاه‌ها به‌عنوان حامی و پشتیبان این وزارتخانه موظفند که حداکثر مساعی را برای پاسخگویی شایسته به این خواسته ملی به کار گیرند و روند پیشرفت کار را به‌طور منظم به اینجانب گزارش نمایند.

  در ادامه جلسه، هیئت وزیران تعرفه‌های سود بازرگانی کالاهای مشمول قانون مقررات صادرات و واردات را با رویکرد حمایت از تولید داخلی در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات جهت استمرار تولید و خدمات باکیفیت و رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی و جلوگیری از قاچاق کالا و توسعه تجارت خارجی در چارچوب اقتصاد مقاومتی تعیین کرد.

  این تعرفه‌ها از ابتدای سال 1395 اجرا خواهد شد. همچنین براساس اصلاحات انجام شده در تعرفه‌های مربوط به واردات خودرو، بار دیگر بر ممنوعیت ثبت سفارش و ورود خودروهای سواری با حجم موتور بیش از 2500 سی‌سی تأکید شد.

  تصویب لایحه دودوازدهم بودجه سال 1395 از دیگر مصوبات هیئت وزیران در جلسه امروز بود که با قید دوفوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

  دولت به وزارت کشور اجازه داد نسبت به انجام مذاکره، پیش‌امضا (پاراف) و امضای موقت موافقت‌نامه همکاری در زمینه مبارزه با جرائم سازمان یافته بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری لهستان ظرف مدت سه سال از تاریخ ابلاغ این تصویب‌نامه اقدام نماید.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار