رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 14 December
 • رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساری گفت: خدمات نوروز ۹۵ در مرکز مازندران تسهیل می‌شود.

  به گزارش عصرساری به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت ساری، اسماعیل هادی‌نژاد کیاسری در جلسه تسهیل  خدمات سفر در ایام پایانی سال و طرح نظارتی نوروز 95  بر نظارت روسای اتحادیه‌ها بر اعضای مربوطه در ایام نوروزی و تهیه لیست کشیک برای ایام تعطیل تاکید کرد.

  وی خاطرنشان کرد: با عنایت به عدم رضایت صنوف در برگزاری نمایشگاه بهاره و سیاست‌های سازمانی نمایشگاه فوق در سال 94  برگزار نمی‌شود ولی فروش فوق‌العاده صرفاً توسط واحدهای صنفی و با مجوز اتحادیه می‌تواند برگزار شود.

  هادی‌نژاد بر لزوم رعایت موضوعات صنفی به ویژه درج قیمت مصرف کننده بر روی کالا و یا خدمات، رعایت ضرایب سودهای عمده و خرده فروشی، ارائه فاکتور خرید کالا به بازرسان در زمان بازرسی، صدور فاکتور فروش تاکید کرد.

  وی افزود: طبق تصمیمات متخذه مقرّر شد به جهت تأثیرگذاری و نظارت همه جانبه موارد صنفی گشت مشترک با دستگاه‌های نظارتی از جمله اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی، شبکه بهداشت، تعزیرات حکومتی، جهادکشاورزی، میراث فرهنگی و صنایع دستی شهرستان در این ایام مرتباً برگزار شود.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری و میاندورود تصریح کرد: لیست جدید واحدهای اقامتی و پذیرایی به همراه نرخ خدمات آن از جمله ورودی، توقفگاه‌ها، پلاژها و پارک‌های ساحلی، آلاچیق‌ها در اسرع وقت جهت نظارت و بازرسی توسط  بازرسان این اداره از اداره گردشگری اخذ خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار