رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه در آماده‌ترین شرایط ممکن قرار داریم، گفت: حتی 24 ساعت را هم برای بالابردن آمادگی توان دفاعی و حفاظت از کشورمان را از دست نداده‌ایم.

  به گزارش عصر ساری،دریادار علی فدوی امشب در حاشیه مراسم تجلیلش توسط رزمندگان، جانبازان و ایثارارگان آذربایجان‌شرقی در تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران پاسداران خدمتگزاران رهبریع نظام و مردم دانست و اظهار داشت: سپاه پاسداران در حقیقت پاسداران نظام جمهوری اسلامی، رهبری و مردم هستند و حاضر هستند برای دفاع از آنان در هر مکان و زمان از جانشان بگذرند.

  سردار فدوی در پاسخ به این سئوال که هنگام دریافت «نشان فتح» از دست حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا نائل در جریان توقیف شناورهای آمریکایی و بازداشت تفنگداران متجاوز آمریکا در محدوده جزیره فارسی چه احساسی داشته است، گفت: این نشان لطف، بزرگواری و عنایت آقا و امام خامنه‌ای و مردم  بود و ما پاسداران برای این نظام و رهبری و مردم یک لحظه هم دریغ نمی‌کنیم.

  وی اضافه کرد: این چهارمین بار است که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها در خلیج فارس به این شکل توسط جمهوری اسلامی ایران دستگیر می‌شوند.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: هیچگاه در آب‌های سرزمینی و حتی در آب‌های بین‌المللی نزدیک ما ناو آمریکایی دیده نمی‌شود و برای دیدن آنها باید نزدیک آب‌های سرزمینی کشورهای جنوب خلیج فارس شد.

  وی با بیان اینکه به جز جمهوری اسلامی ایران هیچ کس در دنیا جرات توقیف کردن شناورهای آمریکا را ندارد، اظهار داشت: این جرأت به خاطر نیروی خداباوری است که انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه در آماده‌ترین شرایط ممکن قرار داریم، گفت: ما برای بالا بردن توانمان در دریا حتی 24 ساعت را هم در طول این سالها از دست نداده‌ایم.

  سردار فدوی با بیان اینکه هرجا نفس و پیام انقلاب اسلامی به آن رسیده همانند ایران اسلامی عمل کرده است، یادآور شد: اگر یمنی‌ها تا امروز توانسته اند نه تنها برابر رژیم آل‌سعود بلکه استکبار بایستند این نشان از رسیدن پیام اسلام ناب به جان و دل یمنی‌ها و الهام گرفتن از انقلاب اسلامی است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار