رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • گروهی متشکل از اعضای کمیته بین المللی امنیت ورزش برای تائید امنیت ورزشگاههای ایران، به ایران آمد.

  به گزارش عصرساری،  یکشنبه در بدترین موقع ممکن نارنجک ها در ورزشگاه آزادی منفجر شد. این نارنجک ها در واقع در قلب فوتبال ایران ترکید. هر چه مسئولان ورزش ایران با وخیم خواندن اوضاع ورزشگاههای اروپا، روی این مسئله سرپوش بگذارند و بگویند ترکیدن نارنجک عادی است، ولی کسی این حرف ها را باور نمی کند.

  در مناقشه ایران و عربستان، سرانجام گروهی متشکل از اعضای کمیته بین المللی امنیت ورزش برای تائید امنیت ورزشگاههای ایران، به ایران آمد تا گزارش نهایی را به afc بدهند. گزارشی که تائید می کند آیا ایران امنیت میزبانی بازی های لیگ قهرمانان را دارد یا نه.

  درست روزی که آنها به ایران آمدند و محسوس و نامحسوس ورزشگاه آزادی را زیر نظر گرفتند، هواداران سه نارنجک بحث برانگیز را منفجر کردند و باعث فراری شدن نیمکت نشین های تراکتور شدند. این نارنجک ها دیروز در ورزشگاه آزادی منفجر نشد، بلکه در قلب فوتبال ایران منفجر شد تا مدرک مستندی باشد برای afc و البته عربستانی ها که برای گرفتن میزبانی از ایران، دندان تیز کرده اند.

  امروز چند مسئول ورزش ایران سعی کردند شرایط را عادی نشان دهند اما اتفاقی که در ورزشگاه آزادی افتاد به هیچ وجه قابل توجیه نیست، مگر اینکه دوباره مسئولان سراغ راهکارهای دیگر بروند و سرانجام گزارش ها-درست مشابه گزارش وضعیت باشگاهها در آسیا- آنطور که ایران می خواهد تنظیم شود. در هر صورت گروهی که به ایران آمده، فردا هم در ایران می ماند و گزارش خود را نهایی می کند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار