رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 9 December
 • زورگیران نقابدار که در خیابان‌های خلوت کرج به شکارهای مسلحانه دست می‌زدند به ایستگاه زندان رسیدند. این دو مرد قوی هیکل در تجسس‌های ویژه مأموران کلانتری 22 مهرشهر کرج ردیابی شدند.

  به گزارش عصرساری، سحرگاه شنبه هشتم اسفندماه سال جاری پیرمرد بازنشسته‌ای که برای خرید نان از خیابان عبور می‌کرد با دیدن صحنه زورگیری 2 نقابدار که تپانچه‌ای در دست داشتند شوکه و از ترس اینکه دزدان به او نیز حمله کنند بسرعت از آنجا دور شد و در حالی که نزدیک بود از ترس جانش به خطر بیفتد در تماس تلفنی با پلیس 110 هر آنچه را که دیده بود به مأموران پلیس گزارش داد.

  با مخابره این دزدی خیابانی مأموران گشت کلانتری 22 مهرشهر بسرعت در صحنه حاضر شدند و زمانی که دزدان با سرقت پول و گوشی مرد جوان آماده فرار می‌شدند آنان را غافلگیر کردند. دزدان نقابدار که باور نمی‌کردند در خلوتی خیابان به محاصره پلیس درآیند خیلی زود بدون هرگونه اقدامی برای فرار تسلیم شدند.

  طعمه این زورگیران که هنوز وحشتزده بود و با دیدن مأموران لبخند می‌زد به تیم پلیسی گفت هیچ وقت تصور نمی‌کرد در آن لحظه که هیچ کس در خیابان حضور ندارد کسی به فریادش برسد.ناصر و مهران دو دزد خیابانی بازداشت شدند و تجسس‌ها نشان داد هر دو در گذشته بارها به خاطر سرقت به زندان افتاده‌اند و از پشت میله‌های زندان بودن درس عبرت نگرفته‌اند.

  این دو تبهکار وقتی تحت تحقیقات ویژه قرار گرفتند پرده از 6 زورگیری خیابانی برداشتند.وقتی مأموران به بررسی تپانچه‌ای که در اختیار این مردان مخوف بود پرداختند، دیدند  تپانچه قلابی است و ناصر 35 ساله اقرار کرد که با همدستی مهران 29 ساله به شناسایی طعمه‌هایشان پرداخته و در خلوتی ظهر یا شب با تهدید مسلحانه از آنها زورگیری می‌کردند.

  این مرد به مأموران گفت: محله‌های خلوت را برای زورگیری انتخاب می‌کردیم، هنگام سرقت اگر با مقاومت طعمه‌هایمان روبه‌رو می‌شدیم با تهدید تپانچه که در اختیار داشتیم پول و گوشی آنها را سرقت می‌کردیم.

  سرهنگ سیدحسین سیدحقیقی درخصوص این پرونده به گفت: اگرچه محله‌های خلوت می‌تواند زمینه‌ساز سرقت زورگیران باشد اما با حضور مرتب گشت‌های پلیسی تلاش می‌‌کنیم از چنین جرایمی جلوگیری کنیم.وی تماس مرد بازنشسته را در دستگیری دزدان بسیار مهم دانست و از مردم خواست هنگام مشاهده چنین حوادثی حتماً مراتب را به پلیس گزارش دهند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار