رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۹
 • الجمعة ۶ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Friday 29 May
 • مراسم اسکار، یکی از پر زرق و برق‌ترین مهمانی‌های جهان محسوب می‌شود چراکه در این رویداد مهم، ستاره‌هایی روی فرش قرمز قدم می‌گذارند که فقط لباس‌هایشان هزاران دلار هزینه داشته پس تعجبی ندارد که این میهمانی اینقدر پرهزینه باشد.

  به گزارش عصرساری،  بیش از ۳۷ هزار مترمربع فرش قرمز به ارزش بیش از ۳۰ هزار دلار در مراسم اسکار برای هنرمندانی پهن می شود که هزینه متوسط مربوط به آرایش و پوشش یک هنرپیشه زن برای شرکت در این مراسم ۳ هزار و ۵۰۰ دلار برآورد شده است.

  به همین خاطر، هر ساله حواشی و هزینه های مربوط به برگزاری مراسم اسکار توجه همگان را به خود جلب می کند.

  اگر چه مجسمه کوچک اسکار با حدود ۹۰۰ دلار، قیمت سرسام آوری ندارد اما تنها ۳۰ ثانیه تبلیغ در حین برگزاری مراسم اعطای این مجسمه ها هزینه ای بالغ بر ۲ میلیون دلار می‌طلبد.

  هزینه برقراری امنیت مراسم اسکار ۲۵۰ هزار دلار است. در این مراسم ۷۵۰ خودروی «لیموزین» وظیفه حمل و نقل هنرمندان را برعهده دارند و با حدود ۳۰۰ خرچنگ به همراه هزار بطری نوشیدنی از مهمانان پذیرایی می‌شود.

  هزینه کل برگزاری مراسم اسکار امسال، ۴۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار برآورد شده است. در این بین درآمد آکادمی اسکار از برپایی چنین مراسمی بیش از ۸۹ میلیون دلار گزارش شده که سود قابل توجهی محسوب می‌شود.

  صورتحساب پرزرق‌ و برق‌ترین مهمانی ستارگان سینما

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار