رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
  • شنبه 20 دسامبر 2014 - 15:34
  • کد خبر : 380
  • فرهنگی
  • چاپ خبر : اختلاف نظر وهابیون و قبیله شمر درباره جهادنکاح

  پس از آنکه شبکه صهیونیستی العربیه عربستان، خبر وزارت حقوق بشر عراق درباره قتل عام ۱۵۰ زن به دست داعش را بازتاب داد، قبیله شمر به این اقدام العربیه واکنش نشان داد و گفت: معنی خبر شما این است که بقیه زنان ما راضی به جهادنکاح شده اند. به گزارش علویون؛ پس از آنکه شبکه […]

  پس از آنکه شبکه صهیونیستی العربیه عربستان، خبر وزارت حقوق بشر عراق درباره قتل عام ۱۵۰ زن به دست داعش را بازتاب داد، قبیله شمر به این اقدام العربیه واکنش نشان داد و گفت: معنی خبر شما این است که بقیه زنان ما راضی به جهادنکاح شده اند.

  به گزارش علویون؛ پس از آنکه شبکه صهیونیستی العربیه عربستان، خبر وزارت حقوق بشر عراق درباره قتل عام 150 زن به دست داعش را بازتاب داد، قبیله شمر به این اقدام العربیه واکنش نشان داد و گفت: معنی خبر شما این است که بقیه زنان ما راضی به جهادنکاح شده اند.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، قبیله شمر که در بیابان های اطراف فلوجه، در شرق عراق ساکن است و به تروریست های تکفیری خدمت می کند، با صدور بیانیه ای به یکی از خبرهای شبکه العربیه عربستان اعتراض کرد.
  این شبکه صهیونیستی که فعالان عربستانی معتقدند توسط صهیونیست ها رهبری می شود، دو روز پیش گزارش داد که وزارت حقوق بشر عراق اعلام کرده 150 زن و دختر اهل فلوجه، به علت نپذیرفتن جهاد نکاح قتل عام شده اند.

  جهاد نکاح در العربیه

  پس از انتشار این خبر، قبیله شمر (زوبع) که در استان الانبار عراق میزبان تکفیری ها شده، به این خبر اعتراض کرد و از العربیه خواست رسما عذرخواهی کند.
  سران قبیله شمر که خود را عشایر انقلابی عراق می خوانند، در بیانیه خود خطاب به العربیه تصریح کرده اند که وقتی می گویید 150 زن بخاطر امتناع از جهاد نکاح با نیروهای داعش خودداری کرده اند، معنی اش این است که بقیه زنان ما تن به این کار داده اند.

  این قبیله اقدام العربیه را در ابتدا توهین به زنان فلوجه عنوان کرد، اما از صبح امروز با تغییر عنوان بیانیه اش در تویتر، تلاش می کند آن را توهین به تمام زنان اهل سنت قلمداد کرده و خود را حامی حیثیت آنها نشان دهد.

  قبیله شمر

  با انتشار خبر العربیه و بیانیه قبیله شمر، موضوع قتل عام 150 زن در فلوجه تبدیل به یکی از پربحث ترین مطالب شبکه های اجتماعی شده است.

  برخی خطاب به سران قبیله شمر نوشته اند که اینکار از داعش بعید نیست، چراکه آنها با افتخار جنایاتشان را رسانه ای می کنند.
  بعضی از فعالان رسانه ای نیز، تصریح کرده اند شما سه سال است که اراذل و اوباش چچنی، قفقازی، الجزایری، سعودی، آلمانی، امریکایی و استرالیایی را به خانه خود برده و از آنها پذیرایی می کنید، پس لازم نیست اینقدر از حرمت حریمتان سخن بگویید.
  جالب آنکه اغلب عربستانی ها، ابتدا به صهیونیستی بودن العربیه تاکید کرده و بعد گفته اند که داعش که چنین رفتاری را مرتکب می شود نیز، توسط همین عوامل صهیونیزم پایه گذاری و تقویت شده تا هر دو با هم چهره اسلام را تخریب کنند.

  العربیه و اسرائیل

  منبع: شبکه خبر

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار