رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه رئیس سازمان بهزیستی کشور و شهردار منطقه ۱۸ از ۴قلوهای تهرانی عیادت کردند به خانواده آنها قول دادند به زودی مسکنی را برای آنها فراهم خواهند کرد. به گزارش علویون؛ علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، وحید […]

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه رئیس سازمان بهزیستی کشور و شهردار منطقه ۱۸ از ۴قلوهای تهرانی عیادت کردند به خانواده آنها قول دادند به زودی مسکنی را برای آنها فراهم خواهند کرد.

  به گزارش علویون؛ علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، وحید نوروزی شهردار منطقه 18 و حجت‌الاسلام ناصحی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران عصر امروز از 4 قلوهای تهرانی در منطقه 18 عیادت کردند.

  ربیعی در حاشیه دیدار با خانواده 4 قلوه‌ها گپ و گفت‌وگویی را با پدر و مادر 4 قلوهای تهرانی (ستایش، پرستش، نیما و نیکان) داشت.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حضورش در منزل 4 قلوهای تهرانی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف ذاتی وزارت رفاه و به ویژه سازمان بهزیستی حمایت از خانواده‌های چندقلو است.

  وی تصریح کرد: بنده به محض اینکه از وضعیت این خانواده مطلع شدم برنامه‌ای را برای حضور در منزل خانواده 4قلوها گذاشتم و امیدوار هستم در کمترین زمان ممکن اقداماتی را برای حمایت‌هایی را برای خانواده 4قلوها به همراه پدر و مادرش انجام دهم.

  ربیعی با اشاره به سیاست‌های حمایتی سازمان بهزیستی گفت:‌ در اولین گام این سیاست‌ها وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی موضوع بیمه‌ای درمان خانواده‌ها را پیگیری کرد و در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داد.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: حمایت‌های تغذیه‌ایی از خانواده‌هایی که چندقلو به دنیا می‌آورند یکی دیگر از برنامه‌های بهزیستی محسوب می‌شود ضمن اینکه به زودی مشکل مسکن این خانواده را نیز برطرف خواهیم کرد.

  وی همچنین با اشاره به حل مشکل مسکن معلولان بهزیستی تا پایان سال 94 گفت: پس از آن به سراغ گروه‌های خاص از جمله چندقلوها خواهیم رفت.

  همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز با اشاره به تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت خانه‌دار شدن این خانواده 4قلو گفت: به زودی تمهیدات لازم برای خانه‌دار شدن این خانواده انجام خواهد شد.

  وی همچنین با اشاره به اینکه هم‌اکنون 20 هزار و 500 نفر چندقلو تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند، گفت: ما حمایتی‌هایی را از این خانواده‌ها انجام می‌دهیم.

  خانواده عسگری دارای 5 فرزند هستند که 4 تای آنها 4قلو و دختر دیگر آنها به نام نیایش است.

  در پایان این دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد که به زودی اقدامات لازم جهت حمایت از این خانواده 4قلو در تهران انجام خواهد شد.

  منبع: شبکه خبر

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار