رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش پاداش مدال‌آوران المپیک 2016 را اعلام کرد.

  به گزارش عصرساري، پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، نصرالله سجادی در گفت وگو با این پایگاه گفت: بر اساس تصمیم جلسه شورای معاونین که در تاریخ 7 آذرماه برگزار شد، وزیر ورزش و جوانان با ابلاغی به معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای پاداش مدال آوران در بازیهای المپیک و پارالمپیک 2016 ریو  را مشخص کرد.

  معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به رشد قابل توجه پاداش ها نسبت به المپیک 2012 لندن گفت: به ورزشکارانی که در بازی های المپیک و پارالمپیک ریو بتوانند مدال طلا کسب کنند 300، مدال نقره 200 و مدال برنز 120 سکه تمام اهدا خواهد شد. این میزان در دوره قبل به ترتیب برای مدال طلا 200، نقره 150 و برنز 100 سکه بود که اکنون شاهد رشد قابل توجه در زمینه اهدا پاداش به مدال آوران هستیم.

  سجادی در ادامه با اشاره به پرداخت پاداش به سرمربی تیم های شرکت کننده در این بازی ها که ورزشکارانشان توانستند مدال کسب کنند افزود: در این بخش هم ما شاهد رشد بودیم و باید بگویم به سرمربیانی که ورزشکاران تیم هایشان مدال طلا کسب کنند 150، نقره 100 و برنز 75 سکه تمام اهدا می شود.البته به سرمربی و مربیان خارجی تیم های ملی برابر مواردی که در قراردادشان تعیین شده است از طرف فدراسیون های مربوطه پاداش به آنان پرداخت می شود.

  وی افزود: مربی و سرپرست تیم ها یی که ورزشکارانشان موفق به کسب مدال شوند نیز به ترتیب برای مدال طلا 75،نقره 50 و برنز 40 سکه تمام اهدا خواهد شد.

  وی در ادامه گفت: چنانچه ورزشکاری بتواند بیشتر از یک مدال کسب کند، فقط به مدال دوم برابر 50 درصد مدال اول پاداش تعلق می گیرد. این امر برای سرمربی تیم هایی که ورزشکارانشان بیشتر از یک مدال کسب کنند هم فقط به مدال دوم برابر همان 50 درصد مدال اول پاداش اهدا خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار