رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • از پایداری جو هوا در اکثر نقاط کشور و غبارآلود شدن هوا در ۴ استان کشور خبر داد و افزود: از روز سه‌شنبه با ورود یک سامانه بارشی به کشور در غرب و شمال غرب ابرناکی و بارش شروع خواهد شد.

  به گزارش عصرساري،حد وظیفه،مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشورگفت: بر اساس داده‌ها امروز با جنوبی شدن جریانات، افزایش دما و وزش باد نسبتا شدید جنوبی در استان‌های اردبیل و گیلان پیش‌بینی می‌شود.

  وی با بیان اینکه بعدازظهرامروز در برخی مناطق جنوب شرق کشور،‌ در استان هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، وزش باد،‌ رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق پیش بینی می‌شود، افزود: این موج روز دوشنبه در شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان فعال خواهد بود. امروز و فردا در سایر مناطق کشور جو پایدار خواهد بود که سبب انباشت آلاینده‌های جوی کاهش کیفیت و غبار آلود شدن هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تهران، کرج،‌ اصفهان و اراک خواهد شد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور در ادامه اظهارکرد: از روز سه‌شنبه با ورود یک سامانه بارشی به کشور در غرب و شمال غرب ابرناکی و بارش شروع خواهد شد، همچنین امروز خلیج فارس مواج خواهد بود.

  وظیفه در مورد وضعیت هوای استان تهران گفت: آسمان امروز تهران، کمی ابری، در پاره‌ای نقاط غبار‌آلود و فردا ، کمی ابری و غبار‌آلود، اوایل شب افزایش ابر و وزش باد خواهد بود.

  هم اکنون (ساعت ۵:۴۰صبح یکشنبه) دمای هوای تهران، ۸ درجه بالای صفر است. درهمین زمان دمای هوای بیرجند ۱درجه زیر صفر، اردبیل ۵ درجه زیر صفر و اراک ۱ درجه بالای صفر گزارش شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار